23. augustā Rīgā savas pasaules koncerttūres “The Born This Way Ball” ietvaros uzstāsies popmūzikas superzvaigzne Lady Gaga. Pieckārtējā “Grammy” balvas ieguvēja Latvijā koncertēs pirmo reizi un tiek prognozēts, ka viņas jaunais šovs Mežaparka Lielajā estrādē pulcēs 40 000 skatītāju un kļūs par vienu no ievērojamākajiem notikumiem Latvijas šovbiznesa vēsturē.
Lady Gaga pasaules koncerttūre “The Born This Way Ball”
“The Born This Way Ball” būs Lady Gaga pirmā koncettūre kopš albuma “Born This Way” iznākšanas. “Lai radītu satriecošu šovu, “Haus of Gaga” un es strādājām mēnešiem ilgi,” stāsta pati Lady Gaga.
Šodien, 26. aprīlī, pārdošanā nonāks biļetes, kas paredzētas tikai FBI koncertu kluba biedriem. Biļetes no plkst. 10.00 varēs iegādāties tikai “Ticketpro” mājas lapā.
Pieckārtējā “Grammy” balvas ieguvēja Lady Gaga Rīgā ieradīsies pasaules turnejas “The Born This Way Ball” ietvaros un Latvijā koncertēs pirmo reizi.
Eiropā Lady Gaga tūri kā īpašie viesi pavadīs nesen atkalapvienojusies britu rokgrupa “The Darkness”, kura vislabāk pazīstama ar hitu “I Believe In A Thing Called Love”. Savukārt ilggadējā Lady Gaga skatuves partnere un dīdžejs Lady Starlight ir apstiprinājusi, ka pievienosies Lady Gaga tūrei Austrālijas, Jaunzēlandes un arī Eiropas koncertos kā viesdīdžejs.
Lady Gaga iepriekšējā turneja “The Monster Ball” visā pasaulē pulcēja plašu apmeklētāju skaitu un saņēma sajūsmas pilnas atsauksmes katrā pilsētā, kur vien māksliniece uzstājās. Laikraksts “The Sun” koncertu nosauca par “labāko dzīvo uzstāšanos, kādu jūs šogad redzēsiet”, bet “Pollstar Concert Industry Awards” turneju nosauca par Gada nozīmīgāko tūri.
2011. gadā žurnāls “Forbes” nosauca Lady Gaga par Gada ietekmīgāko sievieti pasaulē, bet 2010. gadā viņa tika iekļauta respektablā ASV žurnāla “Time” veidotajā 100 pasaulē ietekmīgāko cilvēku sarakstā. Viņas video internetā apskatīti 2,2 miljardus reižu, sociālajā vietnē “Facebook” māksliniecei ir 49 miljoni sekotāju, bet sociālajā portālā “Twitter” dziedātāja ir nepārspēta – tur viņai ir 21 miljons sekotāju. Digitālajā laikmetā Lady Gaga ir vienīgā māksliniece, kurai ar pirmajiem diviem hitiem izdevies pārsniegt 5 miljonu pārdošanas robežu.