Mākslas medības 2012 Kalnciema kvartālā

Mākslas Medības Kalnciema Kvartālā

Kalnciema kvartālā š.g. 3. martā plkst. 12:00 sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju tiks atklātas ikgadējās “Mākslas medības” – jauno mākslinieku darbu izstāde un pārdošana.

Mākslas medības

“Mākslas medības” ir Kalnciema kvartāla un Latvijas Mākslas akadēmijas sadarbības pasākums, kas ir jauno mākslinieku popularizēšanas platforma un mākslas darbu pieejamības nodrošināšana plašam interesentu lokam. “Mākslas medību” atklāšanā Kalnciema kvartāls kopīgi ar Latvijas Mākslas akadēmiju izvēlēsies vienu darbu, kura autoram tiks piešķirta balva. Līdzās tam pasākuma laikā varēs satikt pašus māksliniekus, kā arī saņemt konsultācijas par darbu izvēles jautājumiem.

Mākslas Medības Kalnciema Kvartālā

Pirmo “Mākslas medību” laikā 2011. gada martā apmeklētāju uzmanībai tika piedāvāti aptuveni 300 dažādi darbi, kurus radījuši gan starptautisku atzinību guvuši mākslinieki, gan vēl pavisam nepazīstami vārdi. “Mākslas medības” guva plašu atsaucību sabiedrībā un, līdzīgi kā gadatirgū “Jarmarka“, cilvēki steidzās iegādāties sev tīkamās gleznas, kā arī pirmie uzminēt, kuri autori būtu labs ieguldījums nākotnē.

Darbu kolekcija būs pieejama mēneša garumā no š.g. 3. līdz 31. martam. Tā regulāri tiks papildināta ar arvien jauniem darbiem par salīdzinoši pieejamām cenām. “Mākslas medības” būs atvērtas Kalnciema kvartāla tirdziņos (3., 17., 31. martā) un ikdienā – Vīnu veikala zālē un Izstāžu mājā (otrdien-piektdien 16:00 – 22:00, sestdienās 12:00 – 22:00) Kalnciema ielā 35, Rīgā. Tālrunis informācijai: +371 29402027.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.