Neparastais Mežaparks – vasaras sezonas atklāšanas pasākums Rīgā

par atmiņām Mežakaprka plakāts

4. maijā no plkst. 12.00 līdz 17.00 kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks” notiks vasaras sezonas atklāšanas pasākums “Neparastais Mežaparks”, kurā ikviens interesents varēs piedalīties dažādās aktivitātēs un baudīt mūzikas un dejas priekšnesumus.

par atmiņām Mežakaprka plakāts

“Mežaparka” Zaļajā teātrī pasākuma apmeklētājiem būs iespēja vērot deju grupas “The Others” laikmetīgās mākslas šovu “Par atmiņām…”, kurā dejas elementus papildinās Latvijas Jaunatnes padomes Mediju grupas veidotais atmiņu fotostāsts. Laikmetīgās mākslas šova veidotāji un īstenotāji ir jaunieši, kas radošā veidā vēlas citiem pastāstīt mīlestības atmiņu stāstu, kurā dejotāji pārtop par gleznām, skulptūrām un dažādiem citiem objektiem. Deju grupas “The Others” vadītājs, horeogrāfs un šova idejas autors Edgars Kozuliņs atklāj, ka „tas ir stāsts par attiecībām un mīlestību, kuru caurvij divu cilvēku emocijas. Ar mākslas šova elementu palīdzību mēs vēlamies dalīties ar citiem mīlestības piedzīvojumā, atspoguļojot jauniešu izjūtas, domu lidojienu un tā izpildījumu. Atnāc un izjūti, redzi un dzirdi!”

Priekšnesums sastāvēs no dažādu stilu dejām, dzīvā muzikālā pavadījuma – dziesmām un muzikālo instrumentu saspēles, kas atspoguļos kāda pāra kopā būšanas atmiņas. Šovs tiks rādīts trīs reizes – plkst.13.00, plkst.14.00 un plkst.16.00.

Visas dienas garumā apmeklētāji varēs lieliski atpūsties, piedalīties daudzveidīgās aktivitātēs Mežaparka teritorijā un baudīt pasākuma dalībnieku sagatavotos priekšnesumus. Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

Pasākuma galvenais organizators ir SIA “Rīgas meži”. Laikmetīgās mākslas šova norisi atbalsta Latvijas Jaunatnes padome, nodibinājums “Baltijas Reģionālais fonds”, jauniešu organizācija “Creative Minds for Culture”, radošā apvienība jauniešiem “Trepes”, jauniešu studija “BaMbuss” un Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris”. Papildus informācija ir pieejama pasākuma organizatoru SIA “Rīgas meži” mājas lapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.