Valpurģi 2015

Valpurģu nakts 2015

Jau devīto reizi kultūras un maģiskas dzīves mīļotāji tiek aicināti pulcēties Latvijas Kultūras akadēmijā, kur šo ceturtdien, 30. aprīlī, būs iespēja dzirdēt, redzēt, just, iesaistīties un atdoties dzīves burvībai kultūras un mūzikas pasākumā “Valpurģi 2015.”

kultūras un mūzikas pasākums Valpurģi 2015

Valpurģu nakts 2015

Latvijas Kultūras akadēmijā jau devīto reizi tiks atzīmēta pavasara ierašanās kultūras un mūzikas pasākumā “Valpurģi 2015.” Šis pasākums sevī apvieno dažādās tradīcijas – līdztekus burvestībām un dažādām, maģiju apliecinošām ķecerībām, tiks atrasta un uz sārta likta pati negantākā ragana, kura, tiekot sadedzināta, izpirks savus grēkus, tā ļaujot turpināt grēkot citiem.

Sākums 20:00, kad, sveicinot Raini un Aspaziju, laikmetīgās dejas horeogrāfijas 4. kursa studenti izdejos vīrieša un sievietes maģijas pilnās attiecības, izdejos mīlestību. Pēc tam, horeogrāfu iedvesmoti, visi varēs dejot pie lielās skatuves, uz kuras visa vakara garumā kāps tādas grupas kā „Tax Free,” „Hipstokrātija,” „Bee Reet,” „Laime Pilnīga,” „Manta” un „Baložu Pilni Pagalmi.” Bet ar lielo skatuvi mūzikas piedāvājums nebeidzas- Chill zonā maģiskus mūzikas pieskārienus dvēselēm radīs „Es Tava Nakts”, „Sonus Trio,” „Hortus,” Reinis Jaunais & draugu orķestris, Ilze Fārte, Ernests Bākulis, Arsēnijs Somrovs, Alise Joste un MNTHA.

Paralēli mūzikas baudīšanai, būs iespēja sajust svaigākās kino vēsmas no Latvijas Kultūras akadēmijas bakalaura un maģistra studentu veidotajām filmām, kā arī piedalīties, vai būt vērotājam dzejas koncertā. Pa bildiņai Fobo foto stūrī arī būs iespējams uzņemt, tāpat atpūsties, priecāties un vienkārši būt varēs dārzā, kur visa vakara garumā būs dažādas aktivitātes, no kurām pati svarīgākā un lielākā, protams, notiks pusnaktī- raganas dedzināšana.

Par vietu jāuztraucas nav – ar kaimiņiem viss ir sarunāts, un akadēmijas drošajos mūros varēs patverties līdz rīta gaismiņai vai vismaz pirmajam transportam. Bet atnākot uz Valpurģiem, par nakts beigām nav jādomā, ir tikai jāļaujas!

Biļetes par ziedojumiem iespējams iegūt Latvijas Kultūras akadēmijas bibliotēkā. Mākslu augstskolu un LKA Kultūras koledžas studentiem 5 EUR, pārējiem – 7 EUR, bet pasākuma laikā 8 EUR.

„Valpurģi 2015” – 30. aprīlis, Latvijas Kultūras akadēmija Ludzas ielā 24, sākam 20:00 un par beigām nedomājam. Vairāk info: http://ej.uz/valpurgi2015 , http://ej.uz/VP15

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.