Violence, Love, Fear & Sadness (kino koncerts)

kino Bize logo

Otrdien, 15. augustā plkst. 19:00 kinoteātrī “Kino Bize” tiks atskaņota improvizēta mūzika, kas mijiedarbosies ar video projekcijām. Šajā saiknē mūziķi atklās savu interesi ne tikai par mūzikas harmoniju, melodiju un ritmu, bet arī par skaņas emocionālo gammu, kas parādās ambientajā, minimālistiskajā un trokšņu mūzikā, un vienkārši labu kino.

Koncertā ar ģitāru un efektiem piedalīsies mūziķis Toms Lazdovskis, kas savulaik spēlējis grupās Ca’Mel un Parara, un Staņislavs Kuļikovs, kurš atpazīstams no mūziķu apvienībām NĒ un DJ Krankenwagen.

Abi mūziķi labprāt improvizē, viņu sadarbību nupat varējām dzirdēt Latvijas pagrīdes mūziķu un mākslinieku radītajā koncertu/performanču ciklā “Donēts”, kā arī 2014. gadā līdzīgas koncepcijas koncertā “Sinestēzija”, kur abi mākslinieki improvizēja video projekciju pavadījumā.

Koncerta “Violence, Love, Fear & Sadness” video projekciju autore Diāna Trope, izmantojot kino klasikā atspoguļotās emocijas, radīs unikālu video darbu, kura demonstrācijas laikā mākslinieki četros atsevišķos, improvizētos skaņdarbos muzikāli atspoguļos uz ekrāna redzamo emociju gammu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.