Vislatvijas aktieru dīdžēju cīņa. II kārta Teātra Bārā

plakāts. Vislatvijas aktieru dīdžeju cīņu dalībnieku otrā daļa

Brāļi Liepāji, kuru sastāvā ir Liepājas teātra aktieri Gatis Maliks un Mārtiņš Kalita skatītājus uzmanību piesaistīs ar tā spēka palīdzību, kas mīt multividē: “No Liepājas brauksim bez stresa, jo līdz ņemsim ne tikai skaņu, bet arī bildi. Ceram, ka tas arī būs mūsu trumpis līdzās jancīgiem,labi pazīstamiem un dejojamiem ritmiem.”

No Vidzemes puses atbraukušais Valmieras teātra aktieris Mārtiņš Meiers vedīs melodiski trokšņainā ceļojumā lidz pat tālajiem austrumiem:”Dejugrīda tāpat kā papīrs pacieš daudz ko. Dažkārt gribās pieliet ausis pilnas ar orgasmiskām melodijā, dažkārt ar purgatorija cienīgiem sitieniem. Zini, ķīnieši Jauno gadu sagaida spridzinot plaukšķenes un trokšņojot, lai aizbaidītu ļaunos garus.”

Latvijas Leļļu teātra aktierim Daumantam Švampem cīņa būs kā jubileja, jo tā nopietni viņš pēdējo reizi dīdžejoja tieši pirms pieciem gadiem: “Tātad gada nogalē jums būs ģeniāla iespēja dzirdēt tās melodijas un skaņas, dēļ kurām ir nogulēts darbs vai uz viņu aiziets pa taisno no ballītes. Katrā gadījumā apsolu, ka būs jāgora gurni un viss pārējais.”

Toties Ivars Krasts liks pacelt galvas augstāk un ielūkoties visumā:

“Znaješ, jesķ vo vseļennoj takaja zvezda – Serdce.. I eto samaja jarkaja, gorjačaja i boļšaja zvezda vo vseļennoj..Radji kotoroj vozmožna žizņ na mnogih, mnogih plaņetah..no takže ona i daļeka..i doleķetj do ņejo očeņ trudno, i jesli daže doļeteķ- smerķeļno.”

Ieeja par ziedojumiem. Pasākumu organizē radošā apvienība “Nomadi” sadarbībā ar Teātra Bāru.

plakāts. Vislatvijas aktieru dīdžeju cīņu dalībnieku otrā daļa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.