We need a chance to be reborn

Andris Vītoliņš
Andris Vītoliņš

Šā gada 3. februārī apmeklētājiem durvis vērs mākslinieka Andra Vītoliņa personālizstāde “We need a chance to be reborn”. Izstādi varēs apskatīt Viļņas rātsnamā un mākslas galerijā “Meno niša” līdz 26. februārim.

“Savos darbos es cenšos notvert vibranto pasaules plūdumu. No vienas puses, gleznas apdzīvo cilvēka radītas, relatīvi stabilas struktūras, bet, no otras puses, te sajūtama arī iracionālā pasaule, kas plešas daudz tālāk par piezemēto, acīmredzamo vidi. Esmu novērojis, ka ar daudzām lietām un parādībām saskaramies kā ar uzplaiksnījumiem – vispirms doma vai process ir aktīvs, bet pēc mirkļa – noplok un izplēn. Tajā brīdī būtisks ir mūsu fiziskais novietojums – vai mēs atrodamies procesu centrā vai perifērijā,” tā par izstādes māksliniecisko vēstījumu stāsta izstādes “We need a chance to be reborn” autors Andris Vītoliņš.

Andris Vītoliņš
Andris Vītoliņš

Izstādes atklāšana Viļņas rātsnamā notiek zaļajā režīmā, tādēļ apmeklētājiem nepieciešams uzrādīt derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai tā pārslimošanu.

Plašāk: We need a chance to be reborn – Andra Vītoliņa personālizstāde Viļņā 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.