Rīgas modes nedēļa aizsāksies ar unikālu itāļu dizaineru izstādi

Publicēts: | Atjaunots:


37. Rīgas modes nedēļa
37. Rīgas modes nedēļa

37. Rīgas modes nedēļa piedāvās kaut ko īpašu šogad. Mākslas galerijā “Ola Foundation” tiks atklāta izstāde “MODE PANORĀMA – Itālijas Jaunais vilnis”, kas izgaismo mūsdienu itāļu modi no desmit jauno dizaineru perspektīvas. Šie mākslinieki tika atlasīti dēļ viņu unikālās skatījuma un nestandarta pieejas modes radīšanā.

Izstāde ir īpaša ne tikai tāpēc, ka tā noritēs sadarbībā ar Itālijas Ārlietu un starptautiskās sadarbības ministriju un prestižo žurnālu Vogue Italia, bet arī tāpēc, ka tā piedāvās pilnīgi jaunu skatījumu uz to, ko nozīmē būt itāļu “modes veidotājam”.

37. Rīgas modes nedēļas publicitātes foto
37. Rīgas modes nedēļas publicitātes foto

Pēc Baltijas Modes federācijas prezidentes Jeļenas Strahovas vārdiem, mērķis ar šo izstādi ir parādīt, kā mūsdienu itāļu dizaineri transformē un attīsta izcilās tradīcijas, ko mums ir atstājuši tādi vārdi kā Džanni Versače, Rikardo Tiši un Valenīno Garavāni.

Izstāde ne tikai dos ieskatu itāļu modes nākotnē, bet arī analizēs un ilustrēs, kā pagātnes tendences un tradīcijas ietekmē mūsdienu modes tendences. Viens no izstādes dalībniekiem salīdzina modes radīšanas procesu ar darbu operāciju zālē, kur katrs šuvs un katrs auduma gabals ir kā stāsts par dzīvi.

Itālijas vēstnieks Latvijā, Alessandro Monti, uzsver, ka mode ir neatņemama daļa no itāļu identitātes.

“Mēs vēlamies, lai Latvija redz mūsdienīgu Itālijas tēlu un saprot, cik plašs un daudzveidīgs ir mūsu radošums,”Itālijas vēstnieks Latvijā, Alessandro Monti

Itālijas vēstnieks Latvijā, Alessandro Monti

Visi interesenti aicināti apmeklēt izstādi no 21. oktobra līdz 20. novembrim, iepriekš piesakoties mājaslapā olafoundation.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.