Rotko muzeja Ziemas izstāžu sezonas atklāšana

Publicēts: | Atjaunots:


Mona Moleo “Krāsainais miers” (jaukta tehnika)
Mona Moleo “Krāsainais miers” (jaukta tehnika)

Šī gada 8. decembrī plkst. 16.00 Rotko muzejā notiks Ziemas izstāžu sezonas svinīgā atklāšana. Šis notikums iezīmē muzeja jaunāko sezonu, kurā tiks atklātas divas īpašas izstādes ar desmit autoru darbiem, papildinot jau esošās ekspozīcijas.

Kosmiki Dynami: Māksla kā vispārējs impulss

Ziemas sezonas pirmā izstāde “Kosmiki Dynami: Māksla kā vispārējs impulss” ir apjomīga grupas izstāde, kas ir sadarbības projekts starp Rotko muzeju un Pashmin mākslas konsorciju. Izstāde ietver darbus no māksliniekiem, piemēram, Mona Moleo, Daniels Fukss, Aleksandrs Diks, Gerds Rēme un citiem. Izstāde atklāj mūsdienu mākslas daudzveidību un piedāvā ieskatu mākslinieciskās izteiksmes spektrā, akcentējot mākslu kā dinamisku un globālu parādību. Kuratoru Nura Nuri un doktora Davūda Khazaī atlasītā darbu kopa demonstrē mākslas bezgalīgos apvāršņus un aicina skatītājus izzināt mākslinieciskās domas attīstību.

Hannas Mjadzvedzevas personālizstāde “Ainavas”

Otra izstāde, kas tiks atklāta Ziemas sezonā, ir Baltkrievijā dzimušās mākslinieces Hannas Mjadzvedzevas personālizstāde “Ainavas”. Šī izstāde ietver Mjadzvedzevas skulpturāli meditatīvo objektu kopu, kas atspoguļo viņas tuvās vides sīkākās detaļas un dabas skaistumu. Mākslinieces darbi ir ne tikai vizuāli pievilcīgi, bet arī ietverti dziļākas domas un stāsti par viņas dzīves pieredzi.

Pēc svinīgās atklāšanas visiem viesiem būs iespēja doties mākslinieku vadītā tūrē pa jaunatklātajām izstādēm, kas nodrošina unikālu iespēju tuvāk iepazīt skatāmos darbus, mākslinieku idejas, tehnikas un katras izstādes koncepciju.

Rotko muzejā
Rotko muzejā

Papildus šīm divām izstādēm, Ziemas izstāžu sezonā būs skatāma arī Marka Rotko oriģināldarbu ekspozīcija un krājuma izstāde “Nr. 2 [Bez nosaukuma]”, kā arī Daiņa Pundura izstāde “Vizualizējot gravitāciju”. Ziemas izstāžu sezona Rotko muzejā būs pieejama līdz 2024. gada 18. februārim, piedāvājot bagātīgu un daudzveidīgu mākslas programmu.

Šī Ziemas izstāžu sezona ir viena no bagātākajām Rotko muzeja vēsturē, piedāvājot apmeklētājiem neaizmirstamu mākslas pieredzi. Tas ir ne tikai iespēja izbaudīt mākslas darbus, bet arī iegūt dziļāku izpratni par mūsdienu māksliniecisko ainavu un tās attīstību.

2 Replies to “Rotko muzeja Ziemas izstāžu sezonas atklāšana

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.