Rundāles pils muzejs rīko “Jaunie restauratori” spēli ģimenēm ar bērniem

Publicēts: | Atjaunots:


Spēle Jaunie Restauratori. Publicitātes foto.
Spēle Jaunie Restauratori. Publicitātes foto.

Oktobra beigās, 26. un 27. oktobrī, Rundāles pils muzejs aicina ģimenes ar bērniem piedalīties spēlē “Jaunie restauratori”. Šī nav vienkārši izklaide, bet iespēja mācīties, atklāt un pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar ģimeni.

Spēle “Jaunie restauratori”

Spēle Jaunie Restauratori Publicitātes foto.
Spēle Jaunie Restauratori Publicitātes foto.

Spēle “Jaunie restauratori” ir izstrādāta bērniem, kuri ir vismaz 11-12 gadu veci, taču tā nebūs vienaldzīga arī pieaugušajiem. Uzdevumi un informācija tiek prezentēta caur spēles vietni internetā un izdrukātiem materiāliem. Par to, lai jaunāki bērni netiktu aizmirsti, ir parūpējies muzejs, piedāvājot viņiem citu veidu aktivitātes.

Programma sastāv no ievada video, kurā dalībnieki iepazīstas ar Rundāles pils vēsturi, trim praktiskiem uzdevumiem un diskusijām. Spēlētāji nonāks restauratoru lomā, veicot izpēti par pils vēsturisko izmaiņu laikā, mēģinot atjaunot seno flīžu zīmējumus un analizējot sienu gleznojumus.

Pasākuma laiki ir elastīgi, piedāvājot izvēli starp diviem spēļu laikiem katrā no dienām. Katrā no minētajām dienām spēli spēlēsim divreiz – no plkst. 13.00 līdz plkst. 14.00 un no plkst. 15.00 līdz plkst. 16.00. Biļetes ir iegādājamas muzeja kasē par simbolisku maksu, tā maksā 5 EUR vienai ģimenei, taču tās neietver regulāro pils apskati.

Interesentiem tiek aicināti pieteikties iepriekš, nosūtot e-pastu uz pr@rundale.net, kur jānorāda datums un laiks, kā arī cilvēku skaits un bērnu vecums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.