Sagaidi 2012. gada Pasaules galu Fonoklubā, Cēsīs

Publicēts:


fonoklubs. meitenes dejo.

Jau laicīgi domājot par populārāko no pēdējā laika pasaules galiem, “Fonoklubs” apokaliptisko ballīti izziņoja jau pagājušā gada augustā un kopš tā laika ir cītīgi gatavojies, lai 21. decembris ieietu vismaz kluba vēsturē.

Šajā laika posmā “Fonoklubs” ir nonācis pie secinājumiem, ka tieši Cēsis ir racionālākā izvēle pasaules gala sagaidīšanai. Kāpēc?

  • Pirmkārt, kluba vadība, apsverot situācijas nopietnību, būs gatavojusies un sagādājusi ārkārtas glābšanās plānu – koka laivu. Visu sugu dzīvniekus tajā, tiesa, neietilpināsi, taču dažiem vīriem un sievām vieta atradīsies.
  • Tāpat Līvu laukumā paveras skaists skats uz debesīm, kurās vērot apokaliptiskās vēsmas, turklāt Cēsis atrodas Vidzemes augstienē, kas plūdu gadījumā būs zināma priekšrocība attiecībā pret zemāk esošajām pilsētām. Piemēram, Rīgu vai Siguldu. Madonu gan nē – tā atrodas drošākā lokācijas vietā.
  • Apokalipses gadījumā Fonoklubs ir īstā izvēle arī dēļ biezajām mūra sienām, kuras, tiesa, limitētam apmeklētāju daudzumam, ļaus justies droši ilgāk nekā tiem, kuri paliks ārpusē.
  • Lai būtu soli priekšā dabas procesiem, Fonoklubs ir nonācis pie, iespējams, ģeniāla plāna pasaules glābšanai, proti, šajā vakarā atpūsties uzaicinājuši Nāvi, kurai būs iespējams uzsaukt kādu dzērienu, nobildēties ar izkapti vai vienkārši uzdot eksistenciālus jautājumus.
  • Tāpat pasaules galu sagaidīsim skanot brīnišķīgai mūzikai no diskotēkas “Šmārcis”, kā arī būs dažādi pārsteigumi un akcijas bārā, piemēram, apokalipses un pilnīgas iznīcības gadījumā – pirmajiem 15 bezmaksas alus.

fonoklubs. meitenes dejo.

Fonokluba pārstāvis Jānis Sildniks skaidro, ka „pasaules gals daudziem ir ļoti nopietns temats, tāpēc aicinām līdzcilvēkus būt saprotošiem un atbalstīt tos, kuri ir patiesi noraizējušies. Tāpat atgādinām, ka 21. decembri pārcietušie ir laipni gaidīti uz Pasaules Gala Afterparty jau nākamajā dienā kopā ar Dj Arti Volfu.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.