Sāra Keina. Pirmizrāde Ģertrūdes ielas teātrī

Publicēts:


Nākošnedēļ, 14. janvārī plkst. 19:00, Ģertrūdes ielas teātrī pirmizrādi piedzīvos radošās apvienības Nomadi fiziskā teātra izrāde Sāra Keina.

Izrāde Sāra Keina

Sāra Keina izrāde. foto K. Burane
Sāra Keina izrāde. foto K. Burane

Izrāde Sāra Keina runās teātra, dejas, dzīvas mūzikas valodās un stāstīs par cilvēka identitātes meklējumiem, par ceļu pie sevis, maldoties starp jautājumiem par seksualitāti, attiecībām, drosmi būt patiesam un bailēm pazaudēties ārējās pasaules prasībās pēc normalitātes. Izrādes pamatā angļu dramaturģes Sāras Keinas dzīve un nāve 28. gadu vecumā. Viņas darbu varoņi cīnās ar vientulību, meklē mīlestību un dzīvi uztver kā fiziskas un garīgas ciešanas.

Sāra Keina būs tās veidotāju – režisora Mārtiņa Eihes, horeogrāfes Kristīnes Borodinas un mūziķa Edgara Rubeņa – saruna ar mirušo dramaturģi, kurā viņi, cenšoties tomēr pierādīt mīlestības esamību, atklās arī savas šaubas, bailes, nedrošību un trauslumu.

Režisoram Mārtiņam Eihem šī ir otrā fiziskā teātra žanrā iestudētā izrāde. Pirms trīs gadiem kopā ar igauņu horeogrāfi Kaju Kann un aktieri Aigaru Apini tapusī Brīvība pēc Č. Bukovska darbu motīviem piedalījās vairākos festivālos un tika pamanīta oriģinālās formas un aizkustinošās tuvības starp aktieriem un skatītājiem dēļ.

Kristīne Borodina šobrīd strādā Francijā, bet Latvijā viņa dejoja Olgas Žiltuhinas deju trupā un veidoja modernās dejas izrādes.

Edgars Rubenis ir eksperimentālās rokmūzikas mūziķis, kas aktīvi nodarbojas arī ar improvizacionālās / momentānās mūzikas radīšanu. Grupu Mona de Bo, Mofo, Rygdal u.c. ģitārists.

Pirmizrāde: 14. janvārī plkst. 19:00
Nākošās izrādes: 15. un 16. janvārī plkst. 19:00
Kur: Ģertrūdes ielas teātrī (Ģertrūdes ielā 101a)
Biļešu cena: Ls 5, Ls 3* (skolēniem, studentiem, pensionāriem un ISIC, ITIC, IYTC karšu īpašniekiem)
Biļetes var iegādāties internetā www.bezrindas.lv, galerijā ISTABA (K.Barona 31a)
Aicina: NOMADI

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.