Šodien sākas Starptautiskā radošā darbnīca GREEN JAM

Publicēts:


Green Jam Latvia 2008

Šodien, 6. novembrī, Andrejsalā sākas starptautiskā radošā darbnīca GREEN JAM – desmit dienu laikā jaunieši no dažādām Eiropas valstīm strādās pie multimediju performances par vides tēmu.

Green Jam Latvia 2008

Uz tās prezentāciju interesenti aicināti 15. novembra vakarā plkst 22:00 “Peldošajā darbnīcā” (Andrejsalā). Pasākumā uzstāsies arī plašākai publikai pazīstamā DJ apvienība “Crystral Sound System” (Rīga), DJ Konik Polnij (Berlīne) un citi pārsteigumi. Ieeja bez maksas.

ES atbalstītais projekts “GREEN JAM. Enviroment – promoted and protected by multimedia” Rīga pulcē radošus un atraktīvus jauniešus no Latvijas, Nīderlandes, Vācijas, Itālijas un Portugāles. Desmit dienu laikā, apvienojot jauniešiem aktuālus, radošus izpausmes veidus (video, audio, VJ, dzīvā performance) un vides aizsardzības ideju, tiks izstrādāta multimediju izrāde.

Plašākai sabiedrībai tā tiks prezentēta ne tikai pasākumā Andrejsalā, bet arī projekta dalībvalstīs. Performances ieraksts DVD formātā tiks izplatīts starp Latvijas, Eiropas un Āzijas nevalstiskajām organizācijām, popularizējot vides aizsardzības idejas.

Projekta laikā jaunieši dalīsies pieredzē par zaļa dzīves veida principiem, vides aizsardzības akcijām, kā arī viens no otra mācīsies darboties video, VJ, skaņas apstrādes un performances jomās. Tāda ir arī projekta GREEN JAM pamatideja – aicināt cilvēkus saskatīt unikālo vidē sev apkārt, izzināt būtiskākās dabas aizsardzības problēmas un sākt dzīvot zaļāk ikdienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.