Tu esi dinamīts – TĀ TĀ TĀ singls pieejams lejuplādei

Publicēts:


grupa TĀ TĀ TĀ
grupa TĀ TĀ TĀ

Klajā laists jaunā mūzikas projekta Tā Tā Tā debijas radiosingls “Tu esi dinamīts“. Tas straumēšanās režīmā klausāms grupas interneta vietnē grupatatata.lv.

grupa TĀ TĀ TĀ

“Tā bija pilnīgi cita pieredze. Jaunā projekta mūzika būtiski atšķiras no tā, ko abi ar Reini darījām mūsu iepriekšējās grupās, tāpēc mums nācās muzikāli “salauzt” pašiem sevi”, stāsta Tā Tā Tā vokālists Artis Dvarionas. “Lai arī dziesmu producējām paši, savu roku tai ieraksta procesa laikā pielika arī Gustavo, neskopojoties ar ieteikumiem ritma sekcijas un vokāla partiju izveidē”.

Tā Tā Tā debijas singla “Tu esi dinamīts” mūzikas un teksta autori ir abi grupas dalībnieki – Artis Dvarionas un Reinis Briģis. Ieraksta režisors ir Gatis Zaķis (Mutestudija), kurš pazīstams arī kā The Mundane dalībnieks un producents.

Jau ziņots, ka jaunizveidotā mūzikas projekta Tā Tā Tā pirmā uzstāšanās gaidāma šīs nedēļas nogalē notiekošā Baltic Beach Party ietvaros, Liepājā. Tā Tā Tā uzstāsies “Radio SWH Future” teltī festivāla pirmajā vakarā – šovakar, 24.julijā ap plkst. 23:30.

Mūzikas projektu Tā Tā Tā dibinājuši Artis Dvarionas, kurš agrāk bija pazīstams kā grupas R.A.P. vokālists, un Reini Briģi, kādreizējais Double Faced Eels ģitārists.

Tā Tā Tā – Tu esi dinamīts

tā tā tā – tu esi dinamīts MP3

Video

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.