Ziedu ceļos 2024! Latvijas kolekciju dārzos

Publicēts: | Atjaunots:


Ziedu ceļos 2024.
Ziedu ceļos 2024.

Ziedošie Latvijas kolekciju dārzi aicina “Ziedu ceļos 2024!” Ieraugi, atklāj un baudi ziedu krāsas Latvijas skaistākajos dārzos – Rīgā, Salaspilī, Kalsnavā, Raiskumā, Lēdurgā, Babītē, Dobelē un Rundālē.

Akcija “Ziedu ceļos” ir par jauniem iespaidiem, zināšanām un satikšanās prieku. Tās mērķis veicināt Latvijas dārzu kolekciju un ainavu vērtību popularizēšanu, iesaistot tūristus akcijā, caur kuru akcentēts vietējā tūrisma daudzveidīgums un unikalitāte.

Ziedu ceļos 2024. LU Botāniskais dārzs.
Ziedu ceļos 2024. LU Botāniskais dārzs.

Apceļo astoņas ziedošās kolekcijas, krāj zīmodziņus un iepriecini sevi ar kādu pārsteiguma balvu, ko sarūpējuši dārzi! Akcija “Ziedu ceļos” šajā gadā ilgst no 1. februāra līdz 30. oktobrim. “Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”, sacījis Imants Ziedonis, ar kura dzejas rindām jau 14. februārī aicināsim uz pirmo tematisko norisi LU Botāniskajā dārzā.

Plašajā dārza aktivitāšu kalendārā ikviens atradīs kādu sev tīkamu aktivitāti, lai baudītu – LU Botāniskā dārza acālijas, Gunas un Jāņa Rukšānu krokusus, Lēdurgas dendroparka magnolijas, Dobeles ceriņus, Babītes rododendrus, Kalsnavas arborētuma peonijas, Rundāles pils rožu smaržas un Salaspils dāliju krāsas. Bez dārzu ziedošajiem akcentiem tie savā kolekciju vispusībā un krāšņumā aicina viesoties visu akcijas periodu. Šajā gadā katrs dārzs vienu dienu dos bezmaksas viesošanās iespēju, seko informācijai dārzu sociālajos tīklos.

Akcijas talonus, zīmogu krāšanai, var saņemt šo objektu informācijas centros vai tematisko svētku norises vietās. Plāno savus 2024.g ada Ziedu ceļus, apciemo vismaz 4 dārzus un līdz 30. oktobrim kādā no dārziem iesniedz savu akcijas talonu.

Plašāka informācija: botanika.lu.lv;

2 Replies to “Ziedu ceļos 2024! Latvijas kolekciju dārzos

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.