Absurda drāma GAIDOT GODO pēdējo reizi šogad

Publicēts:


Ievērojamā absurda drāma GAIDOT GODO pēdējo reizi šogad

Pirmdien, 29. novembrī plkst. 19:00, ikvienu aicinām vēl pēdējo reizi šogad tikties ar ievērojamās absurda drāmas Gaidot Godo varoņiem kinoteātrī K-Suns. Kopā ar Vladimiru, Estragonu, Poco un Lakiju arī Tu varēsi izdzīvot kā bezcerību un skumjas, kas mijas ar komismu, tā arī mēģināt rast atbildes uz jautājumiem par esamību laikā un telpā.

izrāde Gaidot Godo

Skatītāji pēc izrādes noskatīšanās raksta:

“Vakar bija labs Gaidot Godo K. Sunī. Izsmējāmies pa nopietno. Nedaudz bezcerīgi, bet tomēr- viens no laupītājiem tiek izglābts.”

“Šovakar pāris vietas Gaidot Godo kaut kā lika aizdomāties. Tagad gribētos kaut būtu sēdēts ar rakstāmo rokās. Jo tie teksti brīžiem…. Bet vispār Gaidot Godo – lielisks veids kā uzlabot garastāvokli pirmdienas vakarā. Kur es biju agrāk?!”

“Šīvakara Gaidot Godo – vienkārši superīgs. Izklaide un smiekli garantēti. Tiešām silti iesaku šo gabalu noskatīties.”

“Ka jums saku, aizejiet uz Gaidot Godo – pasmiesiet, apdomāsities, aizdomāsities, uzlādēsities.. nemaz nerunājot par spēcīgiem un pat leģendāriem aktieriem! Izrāde Gaidot Godo bija ģeniāla, mīļš paldies!”

Semjuēla Beketa leģendārais stāsts “Gaidot Godo” vēsta par diviem šaubīgas turības cilvēkiem Vladimiru (Didi) un Estragonu (Gogo), kuri sēdēdami zem kāda miglaina sugas koka gaida Godo – personu, kura ir jāsatiek, jo tā ir norunāts. Stāstu par diviem iesprostotajiem – diviem vīriem, bez cerības, kas tik un tā turpina dzīvot – izspēlē divi sirdī aktieri (Karaliskā teātra karalisko duetu: Jāni Skuteli un Vari Klausītāju) ar diviem profesionāliem aktieriem (Mārtiņu Liepu un Juri Strengu).

Lomās: Jānis Skutelis, Varis Klausītājs, Juris Strenga, Mārtiņš Liepa

Režisore: Baņuta Rubess

Izrādes vizuālā tēla māksliniece: Dace Džeriņa

Izrādes: 29. novembrī plkst. 19:00

Kur: Kinoteātrī K-Suns (Elizabetes 83/85)

Biļešu cena: Ls 5, Ls 7 un Ls 9

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.