Albuma STIKLA LAIVAS (P.Brūvers,A.Voitišķis) prezentācija klubā Essential

Publicēts:


Klubā “Essential”, 17.maijā (svētdiena), notiks dzejnieka Pētera Brūvera un mūziķa Aigara Voitišķa jaunā albuma “Stikla laivas” prezentācija, kas notiks dzīvās mūzikas festivāla ietvaros.

Brūvers, Voitišķis - Stikla laivas (cover / vāciņš)

Koncertā Brūvers un Voitišķis prezentēs savu jauno albumu “Stikla laivas“, kura pamatdoma vēsta, ka visi dzejoļi kādreiz bija dziesma. Jaunais albums ir unikāls ar to, ka tajā iekļauti arī Pētera Brūvera dzejas lasījumi. Mp3 formātā albums jau pieejams mājas lapā www.Platforma.lv un koncerta apmeklētāji ar bezrindas.lv biļetē norādītā koda palīdzību to var lejupielādēt bez maksas. CD formātā albums būs pieejams no 18.maija.

Koncertā Aigars Voitišķis atzīmēs savu 50 gadu jubileju. Viņa darbu retrospekcijā uz skatuves pievienosies arī vakara koncerta viesi: Ieva Akurātere, Uģis Prauliņš, Ainars Mielavs, Ingus Ulmanis, Aigars Grāvers un Aigars Krēsla.

Pēteris Brūvers un Aigars Voitišķis jau ceturto gadu sadarbojas ambientās mūzikas un vides zinātnes kopprojektā “Dabas koncertzāle“, kurā Brūvers piedalās kā dabas dzejnieks ar savām sacerētajām dzejas rindām par “Dabas koncertzāles” varoņiem – praulgrauzi, čunčiņu, ūdens maksteni un ķērpi.

Uz dienas koncertu, kas sāksies plkst. 14:30 (ieeja no plkst. 14) īpaši gaidīti būs vecāki ar bērniem. Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas, par viņiem gādās Pepija no “Ballītes bērniem” Jampadrača.

Vakara koncerta sākums – plkst. 20, durvis būs atvērtas no plkst. 19. Pēc koncerta visi aicināti uz “afterpartyR&B zālē.

Interesenti aicināti piedalīties konkursā mājas lapā www.Platforma.lv un laimēt ielūgumus uz koncertu! Pirmajiem 200 katra koncerta apmeklētājiem, uzrādot Čili Picas Drauga karti, ieeja 2 personām bez maksas.

Kā ierasts, tiešraidē dienas un vakara koncerti būs redzami mājas lapā www.Platforma.lv.

AUDIO: http://skanas.lv/voitiskis-bruveris-stikla-laivas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.