Artspace: Lieldienu Laboratorija piedāvā radošās darbnīcas

Publicēts:


Rīgas mākslas telpas Izglītības programma šonedēļ rīko Lieldienu Laboratoriju, kuras ietvaros notiks divas radošās darbnīcas.

Otrdien, 7. aprīlī, plkst. 17:00 interesenti ir aicināti uz radošo darbnīcu ar mākslinieku Artūru Bērziņu, kura izstāde “Bez nosaukuma (tautiskais romantisms)” līdz 19. aprīlim apskatāma Intro zālē.

Nodarbībā paredzēts A. Bērziņa glezniecības tehnikas izklāsts ar paraugu demonstrējumiem, stāsts par attēlojuma veidiem, struktūru un tēlu atlasi, padomi, kā pareizi sagatavot koka dēlīti gleznošanai, kā arī iespēja pašam gleznot uz koka dēlīša. Materiāli būs pieejami uz vietas.

Savukārt trešdien, 8. aprīlī, no plkst. 12.00 līdz 19:00 Lieldienu Laboratorijas dalībniekiem būs iespēja izgatavot pašiem savu brošu, piespraudi vai dekoru – olu. Darbnīcas laikā tiks meklēta atbilde uz jautājumu, kas bija pirmais – māksla vai ola? Un ikvienam būs iespēja apskatīt Ivara Drulles un Māra Grosbaha izstādi “Parādība”, kā arī Artura Bērziņa personālizstādi “Bez nosaukuma (tautiskais romantisms)”.

Rīgas mākslas telpas Izglītības programma atbalsta radošu un ekoloģisku domāšanu, tāpēc olu izgatavošanai tiks izmantoti auduma atgriezumi un citi materiāli, ko darbnīcai dāvinājuši izstāžu zāles draugi – Natālija Jansone u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.