ASTRO`N`OUT jaunā akustiskā albuma “Astro’ Acoustic” prezentācijas koncerti Spīķeros

Publicēts: | Atjaunots:


astro`n`out
astro`n`out

Šā gada 17. decembrī nāks klajā grupas “Astro’n’out” jaunais studijas albums “Astro’ Acoustic”, kurā būs dzirdamas gan tādas klausītāju iemīļotas dziesmas kā “Panika” un “Chocolate“, kā arī vēl nedzirdētas kompozīcijas. Jaunā albuma ieskandināšana notiks divos grupas akustiskajos koncertos, kas 17. un 18. decembrī norisināsies Spīķeros.

astro`n`out

Albums ierakstīts latviešu un angļu valodā un kopumā ietver 10 dziesmas.

Māra Upmane: “Šai albumā iekļāvām grupas romantiskākās un liriskākās dziesmas, kas varbūt citkārt ir palikušas nostāk, jo līdz šim mēs kā “Atro’n’out” sevi vairāk esam pieteikuši ar aktīvākiem, roķīgākiem gabaliem.”

Starp pašu kompozīcijām iekļauta arī Ulda Marhilēviča “Lūgums”, kas jau sen organiski iekļāvusies astro’n’out dzīvajos koncertos.

Savukārt albuma pirmais singls “Apaļa pasaule” kopš decembra sākuma jau skan Latvijas radiostacijās. Visbiežāk jauno dziesmu būs iespējams dzirdēt “Astro’n’out” albuma atbalstītāja – Radio SWH – ēterā. Dziesmas “Apaļa pasaule” teksta autors ir Reinis Piziks, bet mūziku sacerējusi Evija Morse – Buch. Jaunais albums “Astro’Acoustic” tirdzniecības vietās visā Latvijā būs pieejams no 17.decembra.

Vienlaikus ar albuma iznākšanu “Astro’n’out” aicina apmeklēt grupas akustiskos koncertus, kas 17. un 18. decembrī notiks “Spīķeros”. Koncertā būs dzirdamas gan tādas klausītāju iemīļotas dziesmas kā “Nē gravitātei“, “Daļa Rīgas” un “Tici sev” akustiskās versijās, gan arī vēl nedzirdētas kompozīcijas no jaunā albuma. Patīkamu pārsteigumu, domājams, klausītājiem sagādās arī viesmākslinieki.

“Astro’n’out koncerti pirms Ziemassvētkiem – savā ziņā tā jau ir kļuvusi par grupas tradīciju. Arī šī albuma iznākšanas laiks nav nejaušs, jo gada nogalē gribējām laist klajā gaišas noskaņas albumu. Grupa un ieraksta producents Armands Treilihs spējuši radīt sajūtu, ka Māra un “Astro’n’out” spēlē ar jums vienā istabā. Grupas radošā kapacitāte šobrīd ir ļoti augstā līmenī, jau janvāri turpināsim strādāt pie “Astro’n’out” rok albuma un vasaras koncerttūres.,” komentē “Astro’n’out” producente Ilona Bičevska.

Kā sola grupas menedžments – šie būs šauram lokam paredzēti koncerti un katram pasākuma viesim būs iespēja saņemt grupas jauno albumu “Astro’Acoustic”, ko arī šoreiz izdos AVANTIS.

Koncerta biļetes būs pieejamas Biļešu Servisa kasēs no 1. decembra. Sākotnējā biļešu cena 6 Ls.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.