Astro`n`out atskaņos jauno singlu PLASTIC!

Publicēts:


Grupa “Astro’n’out” prezentēs singlu “Plastic” no sava pēdējā albuma “Astro’acoustic“. Jauno dziesmu būs iespējams noklausīties singla prezentācijas koncertā, kas 11. martā notiks LMA Studentu klubā.

Astro`n`out (2008)

Pirmo reizi plašākai publikai “Astro’n’out” singls “Plastic” tika atskaņots šā gada “Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balva” pasākumā. Dziesma “Plastic” jau guvusi atzinību Igaunijas radiostacijās un ir iekļauta vairāku raidstaciju play listēs. Savukārt Latvijas radioklausītāji dziesmu “Plastic” vispirms varēs novērtēt Radio SWH ēterā.

“Domāju, ka daudzus mūsdienās pārņem sajūta, ka pietrūkst patiesuma, tādēļ arī mums šķita tuva dziesmas ideja par pasauli, kas ir pārpildīta ar neīstām lietām. Dziesmā ir tādi vārdi: “Dodiet mums zīmi, kad esam dzīvi…”, kas ļoti precīzi raksturo šī brīža paradoksālo pasauli,” singlu “Plastic” komentē grupas “Astro’n’out” soliste Māra Upmane. Jāatzīmē, ka dziesmas teksta autors ir Sanktpēterburgā dzīvojošais dzejnieks Antons Barčuks.

Tuvākajā laikā grupa paredzējusi arī uzņemt singla “Plastic” videoklipu, kurā “Astro’n’out” plāno īstenot savu vizuālo dziesmas redzējumu.

Pēc singla “Plastic” prezentācijas koncerta grupa gatavosies doties uz Igauniju, kur 21. martā “Astro’n’out” kā viesmākslinieki uzstāsies vietējā indie mūzikas festivālā “Linna Pea Rock”, kas kaimiņvalstī notiek jau vienpadsmito gadu pēc kārtas.

Vairāk par grupu var uzzināt www.astronout.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.