Atklās Baltijas ilustratoru izstādi TRĪS MAZĀS MĀSAS

Publicēts:


15. novembrī atklās Baltijas ilustratoru izstādi TRĪS MAZĀS MĀSAS

Komiksu kultūras žurnāls kuš! sadarbībā ar radošo telpu Tastyshop aicina uz Baltijas komiksu mākslinieku un ilustratoru izstādes „TRĪS MAZAS MĀSAS” atklāšanu 15. novembrī plkst. 19.00 Martas ielā 1. Izstādē – 17 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas mākslinieku jaunākie komiksi, ilustrācijas, video darbi. Izstādes atklāšanā pirmizrādi piedzīvos arī Baltijas komiksu žurnāls.

Izstādes TRĪS MAZĀS MĀSAS mērķis ir popularizēt komiksu kultūru un veicināt Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mākslinieku sadarbību. Izstādē piedalīsies 17 mākslinieki: Mārtiņš Zutis, Roberts Galviņš, Oskars Pavlovskis, Krišs Salmanis, Līga Koklače, Ingrīda Pičukāne un Kaspars Groševs no Latvijas, Joonas Sildre, Elina Sildre, Kristel Maamägi, Sander Taal no Igaunijas un Elena Dvoretskaya (Maya), Aiste Mo, Eikantas Pakalka, Gediminas Šiaulys, Gustė Karkalaitė, Rasa Sabutyte no Lietuvas.

Izstāde būs apskatāma līdz 30. novembrim trešdienās – svētdienās no plkst. 11.00 – 18.00.

Izstādi TRĪS MAZĀS MĀSAS organizē komiksu kultūras žurnāls kuš! un radošā telpa Tastyshop. kuš! ir vienīgais komiksu žurnāls Latvijā, kas regulāri publicē jauniešu un pieaugušo auditorijai domātus latviešu un ārzemju mākslinieku komiksus. Vairāk: www.komikss.lv Tastyshop ir radošā telpa dizaineriem, māksliniekiem un uzņēmējiem, kam ir kas jauns, oriģināls un atraktīvs piedāvājams Rīgas iedzīvotājiem un tās viesiem. www.tastyshop.lv.

Iznācis š!

Vienlaikus ar izstādi tiks atvērts komiksu žurnāls š!, kas ir tuvs žurnāla kuš! līdzinieks, bet tiks izplatīts visās trīs Baltijas valstīs. Žurnālā – latviešu un ārvalstu mākslinieku komiksi, veltīti vides aizsardzības tēmām. Sākot ar 15. novembri žurnāls š! būs pieejams BadDog stendos un galerijā Istaba, kā arī Igaunijā un Lietuvā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.