Atvērto durvju dienas Latvijas Mākslas akadēmijā


LMA Atverto durvju dienas 2012 (plakāts)

No 2012. gada 21. aprīļa līdz 26. aprīlim Latvijas Mākslas akadēmijā norisināsies ikgadējās Atvērto durvju dienas. To laikā ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt ko vairāk par studijām Mākslas akadēmijā, iestājpārbaudījumiem, katras nodaļas un apakšnozares darba specifiku, vakara sagatavošanas kursu programmu un citiem saistošiem jautājumiem.

Atvērto durvju dienu programma tiks atklāta š.g. 21. aprīlī, kad Mākslas akadēmijas otrā stāva vestibilā noritēs prezentācijas, kuru laikā Akadēmijas vadība, katedru vadītāji un pasniedzēji iepazīstinās klātesošos ar studiju iespējām, iestājpārbaudījumiem un vakara sagatavošanas kursiem.

Pasākumu programma turpināsies dienās no 23. aprīļa līdz 26. aprīlim, kad uz katru no Mākslas akadēmijas apakšnozarēm tiks rīkotas īpašas ekskursijas, kuru gaitā būs iespējams iepazīt tuvāk konkrētas apakšnozares un apskatīt studentu darbus. Ekskursijas vadīs kompetenti gidi, kuru pavadībā būs iespēja aplūkot apakšnozaru telpas un kurus ekskursanti varēs iztaujāt par studijām Mākslas akadēmijā.

LMA Atverto durvju dienas 2012 (plakāts)

Lai piedalītos Atvērto durvju dienās, interesentiem jāaizpilda pieteikuma anketa, kas līdz 2012. gada 19. aprīlim jānosūta uz e-pasta adresi egita.kurpniece@lma.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.