Audiogrāmata: Trīs vīri laivā (nerunājot nemaz par suni)

Publicēts:


Reklāmas un mārketinga aģentūra “Samba” laiž klajā sērijas “Sambas audiogrāmatas” pirmo CD – Džeroms K.Džeroms “Trīs vīri laivā (nerunājot nemaz par suni)”.

Trīs vīri laivā (audiogrāmata)

Pasaulē grāmatas mp3 formātā ir ieguvušas lielu atsaucību un kļūst arvien populārākas. Tās izvēlas cilvēki ar aktīvu dzīvesveidu, jo, klausoties audiogrāmatu, netiek tērēts laiks, ko bieži vien nākas pavadīt nelietderīgi – transporta sastrēgumos, garos pārbraucienos vai veicot monotonus darbus.

Latvijā līdz šim iznākušās audiogrāmatas, galvenokārt, domātas bērnu auditorijai. “Sambas audiogrāmatas” piedāvā daiļliteratūru mūsdienīgā formātā, dodot iespēju iepazīties ar pasaules klasiķu un oriģinālliteratūru jauniešiem un pieaugušo auditorijai. Tas ir mūsdienīgs un ērti izmantojams veids, kā iepazīties ar literatūru, lieki netērējot savu dārgo laiku.

“Trīs vīri laivā (nerunājot nemaz par suni)” ir viens no populārākajiem angļu literatūras klasikas darbiem, kas ir iemantojis lasītāju mīlestību visā pasaulē. Džeroms K. Džeroms sniedz asprātīgu un dzīvespriecīgu tā laika angļu sabiedrības vērojumu. Autors ir aprakstījis trīs draugu ceļojumu pa Temzas upi, kurā viņus sagaida pārsteidzoši komiski piedzīvojumi. Daudzu cilvēku mīļākā grāmata, ko piemin un citē 120 gadus pēc tās sarakstīšanas.

No angļu valodas tulkojusi Vizma Belševica. Ierunājis Liepājas teātra aktieris Leons Leščinskis, skaņu ieraksts – Jānis Vasilis, dizainu veidojis mākslinieks Vilnis Bulavs. Ieraksts kompaktdiskā iekļauts mp3 formātā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.