Austras dienas 2011

Publicēts:


Sestdien un svētdien uz Anglikāņu baznīcu un Saules muzeju Rīgā atkal aicināti visi tie, kuri mīl dziesmu – brīvu, neatkarīgu un nepieradinātu, tie, kuri ir brīvi un nepieradināti savās sirdīs, jo klāt “Austras dienas“!

Jau tradicionāli koncertos Anglikāņu baznīcā dziedās dziesminieki no visas Latvijas – Arnis Miltiņš, Agita Kaužēna, Silvija Silava, Ziedonis Stutiņš, Anta Eņģele, Zane Šmite, Sintija Grava, Kristīne Sudmale, Kristaps Sudmalis, Uldis Ozols, Dainis Baldzēns, Andris Mičulis, Jānis Vītols, Ilze Kovere, Antra Prokofjeva, Inese Sērdiene, Uldis Kākulis, kā arī Haralds Sīmanis, Pēteris Draguns, Elīna Līce-Štrausa, Eduards Cauna, Zane Aišpure, Rūta Ķergalve, Maija Kalniņa un daudzi citi. Koncertā piedalīsies arī pavisam jaunie Austrasbērni: Ivars Ķivelītis, Endija Štāle, Zane Ansule, Arturs Orba, Kristīne Cērpa, Kristīne Dmitrijeva, Dāvis Čipāns un citi.

Jau tradicionāli plašajai koncertprogrammai “toni” uzdos Austra Pumpure – veselas folkmūziķu paaudzes lolotāja un audzinātāja. Koncertā tiks dziedātas gan jaunas, gan arī jau labi zināmas Imanta Kalniņa, Austrasbērnu un citu autoru “līdzi dziedamās” dziesmas, kuru laikā uz skatuves esošo un zālē sēdošo balsis savīsies vienotā un enerģētiski piepildītā, izjustā “kopkora” elpā.

5. martā plkst. 14.00 Anglikāņu baznīcā skanēs programma bērniem un viņu vecākiem “Mīļdziesmiņas”, bet plkst. 18.00 sāksies “Vakara folkkoncerts”. Tā ilgums 3 stundas.

Svētdien, 6. martā plkst.14.00 pulcēsimies Saules muzejā koncertā “Mana tautasdziesma”. Tajā savu dziesmu nodziedāt būs aicināts katrs pasākuma apmeklētājs.

Biļešu iepriekšpārdošana “Biļešu paradīzes” kasēs. Ieeja Ls 2.00 – Ls 3.00, pirms koncertiem dārgāk!

Organizē “Austras biedrība”. Atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Pārdaugavas tautas mūzikas biedrība, Anglikāņu baznīca, Saules muzejs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.