Bārā ROCABILLY uzstāsies baltkrievu rokgrupa YELLOW BRICK ROAD

Publicēts:


Trešdien, 10. februārī, bārā “ROCABILLY” uzstāsies baltkrievu rokgrupa “YELLOW BRICK ROAD”.

Eiropas koncerttūres ietvaros rock`n`roll/indie mūzikas stilā  spēlējošā baltkrievu apvienība “Yellow brick road” priecēs klausītāju ausis, acis un, iespējams, arī citus maņu orgānus ar priekšnesumu bārā “Rocabilly” Baznīcas ielā 33. Lai pienācīgi sagaidītu viesus, publiku jau 20:00 sāks iesildīt mūsu pusē labi zināmā grupa “Taizels“. Jāpiemin, ka vērot notiekošo varēs, kā jau ierasts, par baltu velti.

rocabilly: Yellow brick road 2010.g. 10.feb

Grupa “Yellow brick road” radusies 2009.gadā, apvienojoties pieredzējušiem mūziķiem, kuri pirms tam darbojušies dažādās pazīstamās Baltkrievijas mūzikas apvienībās. Šī gada laikā grupa pārliecinoši ienākusi ne tikai Baltkrievijas, bet arī Krievijas, Lietuvas, Latvijas un Igaunijas roka skatuvēs, kā arī izlaidusi divus albumus:

  • EP “We have something good for you” (6 dziesmas / 2009. gada aprīlis)
  • LP “12 stories” (13 dziesmas / 2009. gada augusts)

band yellow brick road

2009. gada jūnijā Yellow brick road kļuva par starptautiskā festivāla “Rock-Line” laureātiem un uzstājās tajā 30 000 cilvēku auditorijas priekšā. Savukārt septembrī grupa devās sava albuma “12 stories” tūrē, sniedzot koncertus Baltkrievijā, Krievijā, Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Vairāk informācijas par YBR var meklēt interneta vietnēs:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.