Beach Party Fonoklubā

Publicēts:


Šonedēļ “Fonoklubs” piedāvā izbaudīt vasaras karstākās ballītes ziemas aukstākajā mēnesī – Beach Party kopā ar “Crystal Sound System” piektdien.

beach party Fonoklubā

Neskatoties uz ārā valdošo aukstumu un sniega kupenām, šajā nedēļas nogalē “Fonoklubā” būs jāierodas vasarīgās pludmales drēbēs, jo tas tiks piepildīts ar smiltīm, karstumu, vēsiem dzērieniem, smaidīgām meičām un muskuļotiem puišiem. Tieši tā – Cēsīs pirmo reizi norisināsies “Beach Party”!

Par īsti vasarīgu sajūtu piektdienas Beach Party’ā rūpēsies “Crystal Sound System” – DJ duets, kas klausītājiem piedāvā Jamaikas dancehall un regeja iespaidotus mashup, kā arī elektroniskās mūzikas setus. Projekta karognesējas – Antara un Lady Krii – ir paspējušas uzstāties ne tikai Latvijā un citās Eiropas valstīs, bet arī regeja dzimtenē Jamaikā, kur tika gūta lokālās publikas un dīdžeju atzinība, kā arī ierakstītas vairākas dziesmas sadarbībā ar vietējiem regeja kultūras pārstāvjiem. Starp lielākajiem pasākumiem ar “Crystal Sound System” dalību ir minēti tik vasarīgi pasākumi kā “Moonlight Party”, “Positivus Festival” un, protams, “Baltic Beach Party”, tāpēc meitenes sola sagādāt īsti vasarīgu ballīti arī “Fonoklubā”. Vakara sākumā uzstāsies nenoliedzami talantīgā dziedātāja no Cēsīm – Elizabete.

Piektdien: 21:00 – 22:00 ieeja Ls 0,50. Vēlāk Ls 1.
Bez tematiskajiem tērpiem ieeja Ls 2.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.