Forever Young – komiksu konkurss

Līdz 12.augustam ir iespējams iesniegt darbus jauniešu komiksu konkursam “Forever Young”. Uzzīmē, salīmē, nobildē, vienalga kā izveido komiksu par tēmu “Forever Young” un sūti to Valmieras jaunatnes centra “Vinda” jauniešu klubam “Acis”. Atlases kārtība un darbu iesniegšana Katrs pretendents var iesniegt līdz 3 komiksiem. 1 komiksa izmērs ir A4 formāts (izstrādāts jebkādā tehnikā un uz… Turpiniet lasīt Forever Young – komiksu konkurss

Līdz 12.augustam ir iespējams iesniegt darbus jauniešu komiksu konkursam “Forever Young”.

Uzzīmē, salīmē, nobildē, vienalga kā izveido komiksu par tēmu “Forever Young” un sūti to Valmieras jaunatnes centra “Vinda” jauniešu klubam “Acis”.

komiksu konkurss

Atlases kārtība un darbu iesniegšana

Katrs pretendents var iesniegt līdz 3 komiksiem. 1 komiksa izmērs ir A4 formāts (izstrādāts jebkādā tehnikā un uz jebkāda materiāla). Komiksam jāsastāv no 3 līdz 30 attēliem. Komiksus lūdzam iesniegt aploksnē vai nosūtīt pa pastu (Rīgas iela 42, Valmiera, LV-4201), pievienojot klāt atsevišķu lapu ar pieteikuma iesniedzēja (autora) vārdu, uzvārdu, vecumu, e-pasta adresi, dzīvesvietas adresi, telefona numuru un uz aploksnes norāde – VJC “Vinda” jauniešu kluba “Acis” rīkotajam komiksu konkursam “Forever Young”.

Iesniegtie darbi tiks izstādīti Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” no 15. līdz 25.augustam, kā arī Valmieras “Jauniešu dienās 2011” 26.-27.augustā. Komiksus vērtē speciāli izraudzīta žūrija, un labākie darbi tiks apbalvoti Jauniešu dienu noslēgumā.

KOMIKSU KONKURSS JAUNIEŠIEM “FOREVER YOUNG”

NOLIKUMS

Vispārējie noteikumi

“Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” jauniešu klubs “Acis” izsludina komiksu konkursu jauniešiem “Forever young”.

“Konkursa mērķis – sniegt jauniešiem iespēju izpausties komiksu veidošanas mākslā, parādīt jauniešu dažādo izpratni par jauniešiem aktuāliem jautājumiem.

“Konkursā var piedalīties 13 līdz 25 gadus veci jaunieši, kas iesnieguši pieteikumu dalībai konkursā atbilstoši konkursa nolikuma noteikumiem.

“Konkursa nolikuma saņemšana. Elektroniski konkursa nolikumu iespējams saņemt pa e-pastu, rakstot uz [email protected], vai to apskatīt www.valmiera.lv sadaļā Jauniešiem vai www.vjcvinda.lv.

“Darbus konkursam var iesniegt no 2011.gada 15.jūlija līdz 2011.gada 12.augustam.

“Komiksi, kas nav iesniegti noteiktajā darba kārtībā vai saņemti pēc nolikumā norādītā termiņa, netiek izskatīti.

Konkursa pieteikumu iesniegšanas kārtība un noteikumi

“Komiksi iesniedzami līdz 2011.gada 12.augustam plkst. 17:00 Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda”, Valmierā, Rīgas iela 42, pirmajā stāvā speciālā kastītē. Katrs pretendents var iesniegt līdz 3 komiksiem. 1 komiksa izmērs ir A4 formāts (izstrādāts jebkurā tehnikā un uz jebkāda materiāla). Komiksam jāsastāv no 3 līdz 30 attēliem. Komiksu lūdzam iesniegt aploksnē, uz tās norādot pieteikuma iesniedzēja (autora) vārdu, uzvārdu, vecumu, e-pasta adresi, dzīvesvietas adresi, telefona numuru un norādi Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” jauniešu kluba “Acis” rīkotajam komiksu konkursam “Forever young”.

Iesniegtos komiksus būs iespēja apskatīt izstādē Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” no 15.augusta līdz 25.augustam, kā arī “Jauniešu dienās 2011” 26.-27.augustā, Valmierā.

Komiksus vērtēs speciāli izraudzīta žūrija.

4.1.Vērtēšanas kritēriji:

– Darba oriģinalitāte;

– Kvalitāte;

– Atbilstība tēmai (“Forever young”);

– Darba paustās idejas saprotamība (tai skaitā komiksā attēlotās darbības secība).

Apbalvošana

“Apbalvošanas notiks Jauniešu dienas 2011 ietvaros Valmieras skeitparkā 2011.gada 27.augustā, pirms vakara koncerta.

Autoriem komiksus pēc konkursa iespējams saņemt atpakaļ, iepriekš sazinoties ar jauniešu klubu “Acis” pa e-pastu [email protected] Bez autora piekrišanas darbi netiks pavairoti un/vai pārdoti.

Nolikums internetā: https://docs.google.com/document/d/1jMYnlbSY_ErAoVuCSLK0F-Wqb3h5N4QrDP0VmLfQkEs/edit?pli=1&hl=lv

e-art.lv