Šodien vārda dienas svin:Antis, Antons

 

Forever Young – komiksu konkurss

Līdz 12.augustam ir iespējams iesniegt darbus jauniešu komiksu konkursam “Forever Young”.

Uzzīmē, salīmē, nobildē, vienalga kā izveido komiksu par tēmu “Forever Young” un sūti to Valmieras jaunatnes centra “Vinda” jauniešu klubam “Acis”.

komiksu konkurss

Atlases kārtība un darbu iesniegšana

Katrs pretendents var iesniegt līdz 3 komiksiem. 1 komiksa izmērs ir A4 formāts (izstrādāts jebkādā tehnikā un uz jebkāda materiāla). Komiksam jāsastāv no 3 līdz 30 attēliem. Komiksus lūdzam iesniegt aploksnē vai nosūtīt pa pastu (Rīgas iela 42, Valmiera, LV-4201), pievienojot klāt atsevišķu lapu ar pieteikuma iesniedzēja (autora) vārdu, uzvārdu, vecumu, e-pasta adresi, dzīvesvietas adresi, telefona numuru un uz aploksnes norāde – VJC “Vinda” jauniešu kluba “Acis” rīkotajam komiksu konkursam “Forever Young”.

Iesniegtie darbi tiks izstādīti Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” no 15. līdz 25.augustam, kā arī Valmieras “Jauniešu dienās 2011” 26.-27.augustā. Komiksus vērtē speciāli izraudzīta žūrija, un labākie darbi tiks apbalvoti Jauniešu dienu noslēgumā.

Komentēšana nav pieejama.


E-art.lv ir kultūras informācijas tīkls, kas izveidots, apkopojot informāciju par notikumiem un cilvēkiem kultūras un mākslas jomās.

Kontakti:

  • Preses relīzēm: info@e-art.lv
  • Sadarbības piedāvājumi: rolands@e-art.lv

Citas mājas lapas