Budisma dienas 2009 Rīgā

Publicēts:


No 12.-20. oktobrim notiks “Budisma dienas 2009”, kas iepazīstinās ar to, kā iespējams izmantot budisma mācību un meditāciju savā dzīvē, darbā un partnerattiecībās. Interesenti varēs uzzināt par Dimanta ceļa Karma Kagju skolas budismu, noklausīties lekcijas, noskatīties dokumentālās filmas un apskatīt Tibetas budisma mākslas formas.

I Say a Little Prayer For You by tochis
I Say a Little Prayer For You by tochis

Lekcijas stāstīs budisma skolotāji no Čehijas, Ukrainas un Krievijas. Viņi ir praktizējoši budisti, Rietumu pasaulē pazīstamā lamas Oles Nidāla skolnieki. Viņi dzīvo parastu ikdienas dzīvi, strādā, veido ģimenes, un vienojošais ir tas, kas viņi praktizē meditāciju. Lekcijās viņi iepazīstinās ar redzējumu, kā, izmantojot budisma metodes, var attīstīt sevi.

Karma Kagju skolas veidotās dokumentālās filmas parādīs dažādus budista dzīves aspektus, piedāvājot iespēju skatītajiem ieraudzīt, kādā veidā budisma mācība funkcionē (tradicionālajā un mūsdienu skatījumā) un kā tā nonākusi Rietumu pasaulē. Būs apskatāmas budisma mākslas formas (statujas, thangkas) un fotogrāfijas.

Norises vieta: Dzirnavu iela 71, Rīgā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.