Čaka muzejā 8. decembrī 19.30 dzied Anta Eņģele

Publicēts:


Liriskas, apburoši apcerīgas un iedvesmojošas ir Ziemassvētku melodijas.Tās otrajā Adventes nedāļā Čaka muzejā izskanēs Antas Eņģeles plašajā balss diapazonā, piepildot to ar bardisku vienkāršību un patiesu emocionalitāti, kas guvusi plašu publikas atsaucību. Koncertā izskanēs latviešu, spāņu, portugāļu, vācu un angļu tautas dziesmas, dziesmu stāsti un romances. Folkmūziķei tuvs ir balādisks, lirisks muzikālais vēstījums. Eņģeles spēcīgā balss šoreiz skanēs pašas dziedātājas ģitāras pavadījumā.

Anta Eņģele šogad izdevusi savu otro mūzikas albumu, Krievu romanču vakars. Ģitāra- Ivars Hermanis. Tas ir otrais disks pēc Rīsa zvejniekiem, kas ierakstīts sadarbībā ar Ilzi Grunti un Zani Šmiti.

Anta Eņģele atzīst: Ziemassvētku dziesmas cerību izdzīvot gaišās, smeldzīgās noskaņās, ļaujoties mūzikas skaņām. Tās ir skaistas, mīlestības pilnas muzikālas ainiņas, sajūtas, kas dažreiz tik sirsnīgi naivas un sapņainas, ļaujoties apcerīgai, gaišai ticībai labajam.

Koncerts ir Čaka muzeja dāvana rīdziniekiem Ziemassvētkos. Ieeja bez maksas. Piedāvā Rīgas pašvaldības Kultūras iestāžu apvienība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.