Cee Lo Green trešais solo albums The Lady Killer

Publicēts:


Novembrī klajā nācis dueta “Gnarls Barkley” solista Sīlo Grīna (Cee Lo Green) trešais solo albums “The Lady Killer”, kurā iekļauts arī viņa aktuālais hits “F**k You”.

Cee Lo Green - the lady killer (album cover)

Albumā Sīlo sadarbojas ar britu producentu Polu Epvortu (Paul Epworth), kurš strādājis ar “Florence + The Machine” un Keitu Nešu, hip-hop producentu Salāmu Remi (Salaam Remi), kurš pazīstams pēc sadarbības ar Nas un Eimiju Vainhausu, kā arī angļu producentu Freizeru Smitu (Fraser T. Smith), kurš sadarbojies ar Adeli, Kailiju Minogu un Džeimsu Morisonu.

Albumā Sīlo Grīns sevi lieliski parāda kā dziesmu autors, producents un izpildītājs. Viņa balss vienlīdz spēcīgi spējīga paust tādas emocijas kā sāpes, ilgas, dusmas, sarkasmu, mīlestību, kaisli un vilšanos.

Kļūstot par šīs vasaras interneta sensāciju, dziesma “F**k You” jeb cenzētajā versijā – “Forget You” – nodrošinājusi sev statusu kā viena no šī gada radiostaciju spēlētākajām un klausītāju visvairāk lejuplādētajām dziesmām.

Albumā iekļauta arī Sīlo versija amerikāņu rokgrupas “Band of Horses” 2007.gada dziesmai “No One’s Gonna Love You”, kam tapis arī kritiķu atzītā režisoru trio “SKINNY” veidots mūzikas videoklips.

Ārzemju mūzikas kritiķi albumu “Lady Killer” nodēvējuši par “mūsdienu soulmūzikas klasiku” un “Sīlo līdz šim spēcīgāko albumu”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.