CreativeLatvia.com – jauns Latvijas modes mākslinieku interneta veikals

Publicēts:


2. septembrī oficiāli tika atklāts Latvijā līdz šim nebijis projekts – interneta veikals www.CreativeLatvia.com, kurā vienkopus tiek pārdotas daudzu Latvijas modes mākslinieku preces.

“Mūsu mērķis ir apkopot vienuviet Latvijas labāko modes mākslinieku preces un caur interneta veikalu eksportēt tās uz ārzemēm. Līdztekus veicināsim Latvijas mākslinieku darbu popularitāti arī Latvijā,” saka SIA “Creative Latvia” direktore Līga Bizune.

CreativeLatvia.com atvēršana

Veikalā var pasūtīt tērpus sev vēlamajā izmērā, krāsā un materiālā. To nodrošina īpašs konstruktors – cilvēka siluets, kur klients ievada savus individuālos auguma izmērus, un dizainers pagatavo tērpu tieši konkrētajam klientam.

Līdztekus individuāli pasūtāmajām precēm veikalā var iegādāties gatavu produkciju. Gatavie tērpi var būt gan vairākos eksemplāros un dažādos izmēros, gan arī pavisam unikāli un ekskluzīvi – tērps, ko dizainers pagatavojis tikai vienā eksemplārā un vienā izmērā.

Patlaban veikalā www.CreativeLatvia.com ir vairāk nekā 20 zīmolu, kas piedāvā sieviešu, vīriešu un bērnu apģērbu un aksesuārus. Katru nedēļu veikals tiek papildināts ar jauniem produktiem.

www.CreativeLatvia.com zīmolu vidū ir jaunie Latvijas modes dizaineri ar savām jaunākajām kolekcijām, kas pavisam nesen rādītas Latvijas Mākslas akadēmijas modes skatē “Perons” (Vita Radziņa ar kolekciju “About Money”, Elīza Ceske “Grausti”, Inga Tauriņa “Telegramma ornitologam”, Elīna Rožkalne “Maska”, Iveta Vilne “Insomnia”, Arvils Linde “Prima luce”, Sabīne Groza “Negadījums”).

Veikalā savus produktus piedāvā dizaineri, kas jau ilgus gadus strādā modes jomā, piemēram, Šeila, un citi modes mākslinieki, kas jau paspējuši iekarot savu vietu Latvijas modes nišā, kā Agnese Narņicka, Ieva un Ilze Čečinas, Ilona Kambare, Modris Klingenbergs. Interesantus apģērbus piedāvā jaunā modes māksliniece Ludmila Kruglika. Nupat veikalam pievienojies arī jauns sievišķīgu svārku zīmols “Puffy”.

Veikalā lielāko daļu preču klāsta veido sieviešu tērpi, taču tajā iegādājami arī vīriešu un bērnu apģērbi.

Sieviešu apģērbu piedāvā Šeila, “Hypnosis Fashion” (Agnese Narņicka), Elīza Ceske, Vita Radziņa, Iveta Vilne, Ludmila Kruglika, Inga Tauriņa, Elīna Rožkalne, Ilona Kambare, Modris Klingenbergs, Arvils Linde, “Puffy“, “DUDU“, “Patte“.

Vīriešu apģērbu piedāvā “Hypnosis Fashion”, Iveta Vilne, Ludmila Kruglika un Sabīne Groza.

Bērnu apģērbu piedāvā “Cherry Blossom-Kids”, “Denēze” un “DUDU”.

Aksesuārus piedāvā “ArtBag” (somas), “Dolly Lolly” (ar rokām darināti rotu komplekti), Elīna Brasliņa (īpaši veikalam “Creative Latvia” veidotie aksesuāri – kreatozauri) un Inga Beikule (piespraudītes miniatūru somiņu, cimdiņu un cepurīšu veidā).

Rotaļlietas piedāvā “Patte” (miega sunīši, kaķīši u.c.), Kristīne Lasmane (pamukāļi – unikāli zvērēni vienā eksemplārā) un “DUDU” (rotaļlietas ar izšūtiem bērnu vārdiem).

www.CreativeLatvia.com preces tiek piegādātas uz visām pasaules valstīm. Mājas lapa divās valodās – latviešu un angļu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.