Dabas koncertzāle: DJ Eduards Švāns piedāvā lejupielādēt putnu balsis

Publicēts:


Projekta “Dabas koncertzāle” dīdžejs Eduards Švāns ierakstījis vairāk nekā 20 Latvijas putnu balsis un piedāvā tās lejupielādēt interneta vietnē www.Platforma.lv un WAP vietnē wap.Platforma.lv.

Kopā mp3 formātā pieejamas vairāk nekā 20 dažādu putnu balsis 42 dažādās versijās, kuras iespējams izmantot kā mobilo telefonu zvanu vai īsziņu signālus. “Naktsputni” varēs sazvanīties ar “pūces signālu”, jūras “mīļotāji” varēs relaksēties, klausoties melodiju “kākulis un jūra”, bet agrajiem rīta putniem piecelties palīdzēs enerģiskie dzērves saucieni.

Foto: Opermanis

Putnu balsis ierakstītas projekta “Dabas koncertzāle” ietvaros, kurš 2007.gadā bija veltīts mazajam putniņam čunčiņam – kopš tā laika iemīļotam varonim “Dabas koncertzāles” klausītāju vidū. Čunčiņam par godu pērn tika izdots CD/DVD “Čunčiņa dienas un nakts grāmata”, kas ieguva Gada Balvu kā labākais instrumentālās mūzikas albums.

Šogad dabas koncerti veltīti ķērpjiem – Graphis scripta – un tiem notiks 4.jūlijā priežu silā netālu no Strenču–Valkas ceļa, pie pagrieziena uz Oliņām, Bērzs, un 11.jūlijā priežu silā netālu no Rīgas rajona Daugmales pie Vilku kalniem.

Dabas koncertzāle ir projekts, kas sevī veiksmīgi apvieno zinātni, mūziku, dzeju un vizuālo mākslu. Šīs unikālās savienības galvenais mērķis ir paplašināt cilvēku izpratni par apkārtējo vidi, dažādajām sugām tajā, kā arī mudināt katru indivīdu piedalīties bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.