Dizaina procesi tuvplānā: Pavasara izstāde Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā

Publicēts: | Atjaunots:


Vizuālā identitāte 1. pop-up izstādei sērijā DMDM 35. gadu jubilejā “Dizaina procesi tuvplānā: Pavasaris”. 2024. Dizains: Liene Drāzniece
Vizuālā identitāte 1. pop-up izstādei sērijā DMDM 35. gadu jubilejā “Dizaina procesi tuvplānā: Pavasaris”. 2024. Dizains: Liene Drāzniece

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs Rīgā, Skārņu ielā 10, sadarbībā ar biedrību “Dizaina eksporta alianse” svin savu 35 gadu jubileju, uzsākot jaunu pop-up izstāžu sēriju “Dizaina procesi tuvplānā”. Šī sērija iepazīstinās ar aktuālajiem notikumiem latviešu mūsdienu dizainā, un pirmo izstādi ar nosaukumu “Pavasaris” būs iespējams apskatīt no 2024. gada 3. maija līdz 28. jūnijam.

Par pop-up izstāžu sēriju “Dizaina procesi tuvplānā”

Zīmola “Vaidava Ceramics” publicitātes foto
Zīmola “Vaidava Ceramics” publicitātes foto

Sērijā “Dizaina procesi tuvplānā” būs skatāmas četras pop-up izstādes, kas nomainīs viena otru visa gada garumā. Šīs izstādes būs integrētas Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja trešā stāva pastāvīgajā ekspozīcijā “Dizaina process”, kas atklāj latviešu dizaina vēsturi no 20. gadsimta 60. gadiem līdz mūsdienām.

Katras izstādes konceptu un vizuālo noformējumu iedvesmo kāds no četriem gadalaikiem – pavasaris, vasara, rudens un ziema. Pavasara izstādes noskaņu veidos sezonai raksturīgās krāsas, kas izcels latviešu dizaina tradicionālo saistību ar organiskām formām un dabīgiem materiāliem. Izstādēs būs apskatāmi vairāku pazīstamu uzņēmumu veiksmes stāsti, kas prezentēti ar rūpīgi atlasītiem paraugiem un audiovizuāliem elementiem.

Video stāsti un dizaina aizkulises

Katrā izstādē tiks demonstrēti īpaši sagatavoti video stāsti, kas atklās izstādes ekspozīcijā redzamo zīmolu produktu tapšanas procesu un aizkulises. Šie video sniegs dziļāku ieskatu dizaina veidošanas procesā, izceļot katra izstrādājuma unikālos aspektus un dizaina filozofiju.

One Reply to “Dizaina procesi tuvplānā: Pavasara izstāde Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.