Dobelē: cirks ALLE, filmas AVATAR un PRINCESE UN VARDE, un vēl…

Publicēts:


Dobeles kinoteātrī (E.Francmaņa iela 2):

Animācijas filma, Ģimenes filma “Princese un varde”

  • piektdien, 19. februārī, plkst. 19. 00
  • sestdien, 20. februārī, plkst. 14. 00
  • otrdien, 24. februārī, plkst. 19. 00

Visiem ir labi zināma pasaka par princesi, kura noburta par vardi saņēma skūpstu no daiļā prinča – izzuda burvestība un princese atguva savu sākotnējo izskatu. Vecais stāsts jaunās skaņās – tā varētu noraksturot Walt Disney studijas jaunāko filmu klasiskajā animācijas izpildījumā. Šoreiz, neparastie notikumi risinās Ņūorleānā, kurā par vardi noburtajam princim Navīnam ir jāizlūdzas skūpsts no daiļās Tianas. Taču neviens no viņiem pat nenojauš, kādus negaidītus pārsteigumus sagādās tālākie notikumi.

Piedzīvojumu filma/ Fantastika”AVATARS” (Līdz 7 g. v. – nav ieteicams)

Episkā piedzīvojumu filma “Avatars”, ko režisējis filmas “Titāniks” režisors Džeimss Kamerons norisinās jaunā pasaulē aiz iztēles robežām.

  • Piektdien 5. februārī 19:00
  • Sestdien 6. februārī 14:00
  • Trešdien 10. februārī 19:00

Uz tālās Pandoras planētas aizsākas vēl nepiedzīvots ceļojums un cīņa par izdzīvošanu. Džeims Kamerons pie šīs filmas sāka darbu pirms 14 gadiem, un beidzot realizējis savu pārdrošo projektu, kuram līdzīga kinematogrāfa vēsturē vēl nav bijis. Filma “Avatars” sola pilnīgi jaunu kino baudīšanas pieredzi, tās radīšanai izmantotas

Dobeles pilsētas kultūras namā

13.02. plkst.17.00, koncerts “Mīlestība” ar kori “Vizma”, pūtēju orķestri “Dobele”, Dobeles dikselentu un Bikstu kultūras nama vīru vokālo ansambli “Optimisti”.Ieeja par ziedojumiem.

26.02.plkst.18.00, cirka “ALLE” izrāde. Piedalīsies Starptautiskā cirka festivāla Parīzē laureāti: komiķu grupa “Grog” burvju mākslinieki,dažādi dzīvnieki.