Dobelnieki rotā: Dobeles izgreznošanas akcija

Publicēts:


Šogad ziema mūs ir apveltījusi ar dāsnu un varenu sniega kārtu, izmantosim iespēju un padarīsim pilsētu skaistāku un interesantāku. Ir teiciens: “Kas gan cits Tevi izrādīs, ja ne Pats sevi”, tāpēc celsim savu pilsētu izrādot paši sevi. Dobeles pilsētas kultūras nams 2009. gada jūnijā pirmo reizi organizēja akciju “Dobelnieki rotā”, kurā iesaistījās pilsētā atpazīstami floristi un ziedu tirgotāji. Kultūras nama mērķis ir apvienot dažādu paaudžu iedzīvotājus un akciju “Dobelnieki rotā” rīkot katrā no gadalaikiem: rudenī, ziemā, pavasarī un vasarā, tā padarot savu pilsētiņu skaistāku un interesantāku.

Mēs aicinām Dobeles pilsētas iedzīvotājus, uzņēmumus, iestādes un biedrības piedalīties ziemas darbu izstādē brīvā dabā! Akcijas dalībnieks izvēlas pilsētā vietu, kurā radīt “Sniega brīnumu”. Pēc brīvas izvēles un fantāzijas lidojuma dalībnieki veido sniega skulptūru. Brīdī, kad skulptūra ir tapusi to piesaka akcijas organizatoriem pa tālruni 63723169, mob. 25488434 vai uz vietas Kultūras namā.

Akcija sāksies 22. februārī un noslēgsies 8. martā. Interesantāko sniega skulptūru autoriem – pateicības balvas. GAIDOT PIETEIKUMUS UN VĒLOT VEIKSMI – JŪSU DOBELES PILSĒTAS KULTŪRAS NAMS

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.