“Dublis 2008” piedzīvojumu sacīkstes

Publicēts:


Šogad aprit vienpadsmitā gadskārta bērnu un jauniešu biedrības “Jaunie Vanagi” organizētajām jautrajām piedzīvojumu sacīkstēm “Dublis”. No 19. līdz 21. septembrim Līgatnē, pie viesu mājām “Upmaļi” sabrauks pēc piedzīvojumiem izslāpuši sacīkšu dalībnieki un viņu atbalstītāji.

Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu atpūtu sportiskā garā! Galvenā Dubļa sastāvdaļa ir piedzīvojumu sacīkstes komandām pa dienu, tam visam tiek pievienotas dažnedažādas sportiskas, izklaidējošas un kultūras aktivitātes. Savukārt vēlajās sestdienas vakara stundās lielajā Dubļa koncertā uzstāsies vairākas mūziķu grupas.

Piedzīvojumu sacīkstes sastāv no daudz dažādiem posmiem, kuri ietver šķēršļu etapus, komandas darba uzdevumus, striķu jeb aktīvā tūrisma elementus, laivu posmu, atjautības uzdevumus un, protams, dažnedažādas dubļainas izdarības.

Sacīkstēs piedalīsies jauniešu komandas no visas Latvijas. Dalībnieku vecums no 12 līdz opīšu vecumam. Lai piedalītos jāsavāc komanda no astoņiem dalībniekiem, kurā jābūt gan meitenēm, gan puišiem.

Pieteikšanās līdz 14. septembrim (svētdiena). Aicinām pasteigties, jo komandu skaits ir ierobežots – 35 komandas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.