Elektropops ar Dyko (Koncerts-radošā darbnīca)

Publicēts:


Šogad Rēzeknē, 2. novembrī, notiks Dyko koncerts-radošā darbnīca ar devīzi: “Everybody’s an artist”. Dalība ar ielūgumiem!

Dyko” īstais vārds ir Džons Berijs Daiks. Viņš nāk no Austrālijas, taču jau vairākus gadus dzīvo Vācijā, Frankfurtē pie Mainas.

Dyko
Dyko

Ar mūzikas palīdzību Daiko popularizē vācu valodu un kultūru. Viņa koncerti ir kā muzikāla vācu valodas stunda, jo no dažām videoprojekcijām, kas ir redzamas uz skatuves, mūs uzrunā arī kadri no septiņdesmito gadu vācu valodas kursa “Kontakti”. Daiko veido arī vienkāršus tekstus no “Kontaktiem”, kurus var viegli atkārtot. Tādās dziesmās kā “In Ordnung“, “Rollerdisco” un “Wellenanlage” Daiko pauž savu sajūsmu par Vācijas ikdienas kultūru.

Svarīga Daiko turneju sastāvdaļa ir koncerti un muzikālas darbnīcas skolās. To mērķis ir modināt interesi par vācu valodu, mūsdienu kultūru un popmūzikas dzīvi vāciski runājošās zemēs.

Muzikālajās darbnīcās var piedalīties jebkurš; vai nu pa vienam, vai grupā. Ierakstus pēc tam profesionāli apstrādā ierakstu studijā un atsūta dalībniekiem. Līdz ar to katram ir iespēja dažas nedēļas pēc pasākuma saņemt savas iedziedātās dziesmas, ierakstītas CD.

Sagatavots pēc Goethe-Institut Rīga materiāliem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.