“Es būšu arhitekts!” – radošā domu darbnīca jauniešiem Rotko muzejā

Publicēts: | Atjaunots:


Es būšu arhitekts - darbnīca Rotko centrā
Es būšu arhitekts - darbnīca Rotko centrā. Publicitātes foto.

Rotko muzejs, sadarbojoties ar pieredzējušo arhitektu Kristapu Vestmani, 2. februārī plkst. 14.00 aicina jauniešus uz ceturtās radošās domu darbnīcas “Es būšu arhitekts!” sesiju. Šī iniciatīva ir veltīta arhitektūras mīļotājiem, kuri vēlas izzināt un piedalīties vides veidošanā, kā arī iepazīties ar arhitekta profesijas specifikām un izaicinājumiem.

Daugavpilī dzimušā keramiķa un arhitekta Pētera Martinsona radošais mantojums ir darbnīcas aktualitātes centrā, kas jau ceturto reizi piedāvā jauniešiem ne tikai uzzināt par arhitektūras nozares niansēm, bet arī praktiski iesaistīties radošos procesos. Kristaps Vestmanis, arhitektūras un dizaina uzņēmuma PREFAB.DESIGN vadītājs un Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes absolvents, dalīsies savā profesionālajā pieredzē, kas iegūta gan vietējos, gan starptautiskos projektos.

Kristapa Vestmaņa bakalaura darbs, kas veltīts Daugavpils lidostas attīstības idejai, ir tikai viens no piemēriem viņa plašajai pieredzei arhitektūrā. Savā uzstāšanās laikā Kristaps dalīsies stāstos par savu ceļu profesijā, studiju laiku un darba pieredzi, kā arī sniegs ieskatu moduļu māju projektēšanas un realizācijas procesā.

Darbnīcas radošās daļas laikā jaunieši tiks izaicināti eksperimentēt ar dažādiem materiāliem, pētot to izturību un veidus, kā šie materiāli var tikt izmantoti arhitektūrā, piemēram, tiltu būvēšanā. Šī prakse ļaus dalībniekiem ne tikai attīstīt praktiskās prasmes, bet arī saprast zinātnes nozīmi arhitektūrā.

Es būšu arhitekts - darbnīca Rotko centrā
Es būšu arhitekts – darbnīca Rotko centrā. Publicitātes foto.

Radošās darbnīcas dalība ir bezmaksas, taču nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sūtot e-pastu uz mairita.folkmane@daugavpils.lv vai zvanot uz 26564817. Visi nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti, lai veicinātu jauniešu radošumu un interesi par arhitektūru.

2 Replies to ““Es būšu arhitekts!” – radošā domu darbnīca jauniešiem Rotko muzejā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.