Filmas Karostas bērni uzņemšana Liepājā

Publicēts:


No 13. – 22.martam Karostā norisinās dokumentālas filmas uzņemšana, kuras režisors ir liepājnieks Jānis Jurkovskis.

Projekts tiek realizēts ar Baltijas filmu un mediju skolas atbalstu Gētes Institūta īsfilmu konkursa ietvaros starptautiskā līmenī un tajā piedalās filmu skolu studenti pārsvarā no Austrumeiropas valstīm.

Jāņa Jurkovska filmas mērķis ir atainot Karostu kā Liepājas pilsētas daļu, kas unikālā veidā atspoguļo mijiedarbību starp caristiskās Krievijas militāro eleganci un padomju militārismu. Neskatoties uz to, ka NATO ir atzinis šo pilsētas reģionu par apkārtējās vides katastrofu, Aukstā kara mantojums ir kļuvis par spēļu laukumu tieši Karostas bērniem, kas arī ir topošās filmas fokuss.

Filmas režisors ir 3.kursa students Baltijas filmu un mediju skolā ar starptautisku spēlfilmu, fotogrāfijas projektu pieredzi, nesen pagājušās 2009.gada Berlināles Talantu nometnes vienīgais Latvijas dalībnieks, kā arī vairāku dokumentālu īsfilmu autors, to starpā arī filma par latviešu fotogrāfu Leonīdu Tugaļevu, kas 2008.gada nogalē tika rādīta Igaunijas starptautiskajā studentu filmu festivālā “Sleepwalkers”.

Filmas veidotāji aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un pretīmnākošiem, ja nu izdodas uzskriet virsū filmēšanas grupai.

Juridiskām un/ vai fiziskām personām, kas būtu ieinteresētas sadarboties konkrētā projekta sakarā lūgums sazināties ar filmas producenti Elīnu Ļitvinovu (+371 2964 8621)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.