Fonofest 2010 grupu saraksts jau zināms!

Publicēts:


Fonofest nāk klajā ar grupu sarakstu, kas 9. un 10. jūlijā Cēsu rajona Uplandos uzstāsies uz pasākuma galvenās un otrās skatuves. To veido 33 grupas no astoņām valstīm.

Fonofest skatuve

Galveno skatuvi šogad pārstāvēs tādas grupas kā Skyforger, Dzelzs Vilks, Pienvedēja Piedzīvojumi, Roberts Gobziņš un Resnie Putni, Satellites LV, The Blackout, Blues Gang, Pent-In Dreams , Laime Pilnīga, Astro’n’out, Voiceks Voiska , Insane (Hun) , Soundarcade, Sanctimony, Enhet, kā arī vēl nenoskaidrotie Fonokluba jauno grupa konkursa uzvarētāji.

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad festivāla otrās skatuves darbības laiks nepārklāsies ar galveno, tāpēc likumsakarīgi, ka tā tiks veidota kā pasākuma otrais epicentrs. Uz šīs skatuves kāps Cilice (NL), The Wolf Verine (Swe), Chain Reaction (Pl), New Deadline (Fin), My Ocean (Blr) , Endirve(Fin), Uncle Meat and the Highway Children (UK), Transleiteris, FOOC , All Day Long , Crazy Dolls, Leystein, Band Versus Music, Acid Rain, Stone Street, Wild, Sia Radikal un Ēnas.

“Šogad tika saņemti ļoti daudz dalības pieteikumi gan no pašmāju, gan ārzemju mūziķiem. Latvijas grupu muzikālais līmenis ir audzis, kas konkursu padarīja īpaši sarežģītu,” stāsta festivāla pārstāvis Jānis Sildniks, reizē vēršot uzmanību, ka nevienai no grupām vēl nav atteikts, tāpēc, iespējams, ir gaidāmi vēl kādi papildinājumi.

Biļetes uz festivālu ir iespējams iegādāties biļešu servisa kasēs.

Cena uz abām dienām: Ls 10.-

www.fonofest.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.