Fotoizstāde MANA LIEPĀJA. Kā Liepāju redz jaunieši.

Publicēts:


Šodien 7.novembrī TN „Kurzeme” 3.stāvā plkst. 12:00 tika atklāta fotoizstāde “Mana Liepāja”.

Skatītājiem tiek piedāvātas 105 bildes, ko iemūžinājuši 39 Liepājas jaunieši. Žūrijas pārstāvji novērtēja fotogrāfijas un par labākajiem tika atzīti  Baibas Ķipstes (1. vieta), Jāņa Jurkovska (2. vieta) un Pavela Fedosejeva (3. vieta) darbi. Jaunieši balvās saņēma dāvanu kartes no TN „Kurzeme” un suvenīrus no Liepājas reģiona tūrisma un informācijas biroja, kā arī tika pasniegtas simpātiju balvas no Liepājas Kultūras pārvaldes un Liepājas pilsētas Domes.

Fotokonkursa mērķis bija parādīt Liepājniekiem, kā jaunieši raugās uz šo pilsētu. Fotogrāfijās bija redzami Liepājas skaistie saulrieti jūrā, mols, baznīcas, osta, Liepājas bruģis, Karostas savdabība un krāšņums, vasaras prieki un rudens krāsainība. Darbus vērtēja žūrija, kuras stāvā bija Liepājas pilsētas Domes projektu administrators un fotomākslinieks Mārtiņš Sīlis, fotogrāfs Aigars Spāģis, TN Kurzeme pārstāve Daina Vanaga, Liepājas Universitātes foto nodarbību pasniedzējs Aivars Rozenbahs un profesionāls fotogrāfs Artis Rams. Liepājas pilsētas Domes simpātiju balva, ko pasniedza Liepājas pilsētas Domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš, tika piešķirta Valteram Medniekam. Arī Liepājas Kultūras pārvalde bija izvēlējusies savu favorītu, proti, pirmās vietas ieguvējas Baibas Ķipstes darbu.

Fotokonkurss „Mana Liepāja” norisinājās Jaunatnes padomes projekta „Jauniešu vilciens” ietvaros. Liepājas aktivitātes koordinē un organizē „Liepājas Jaunatnes centrs”. Izsakām Lielu pateicību Liepājas reģiona tūrisma un informācijas birojam par sagādātajiem suvenīriem, SIA „Somu nams” par foto rāmīšiem, TN „Kurzeme” par atsaucību un telpām, kā arī liels paldies Liepājas Kultūras pārvaldei un Liepājas pilsētas Domei par atsaucību un simpātiju balvām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.