Fotokonkurss: Mana Liepāja

Publicēts:


“Liepājas Jaunatnes centrs” sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi izsludina fotokonkursu “Mana Liepāja”. Jaunieši tiek aicināti iesūtīt savas fotogrāfijas, par to kā Liepāja izskatās un kādas ir pilsētas vērtības viņuprāt. Darbus jāiesūta līdz 1. novembrim uz e-pastu ljc@jauns.lv vai ienesot “Liepājas Jaunatnes centrā”, Rožu laukumā 5/6, 3. stāvā, 83 kab. Viens jaunietis drīkst iesūtīt ne vairāk kā 3 fotogrāfijas. Labākie darbi būs apskatāmi izstādē, kā arī autori tiks  pie dažādām balvām.

Fotokonkurss norisinās Latvijas Jaunatnes padomes projekta “Jauniešu vilciens” ietvaros.

“Jauniešu vilciens” ir Latvijas Jaunatnes padomes organizēts valsts mēroga projekts. Tā ietvaros Liepājā, Gulbenē, Talsos, kā arī Rīgā notiek dažāda veida aktivitātes, kuru mērķis ir atbildēt uz jautājumiem, kas skar jauniešu nākotnes problēmas, lai veiksmīgāk tās laicīgi novērstu. Projekts top sadarbībā ar Starptautisko programmu aģentūras “Jaunatne darbībā” atbalstu un notiek Eiropas Savienības (ES) Jaunatnes nedēļas ietvaros. 31 Eiropas valsts šajā nedēļā no 3. līdz 9.novembrim svin 20 gadu kopš jaunatnes atbalsta programmu ieviešanas ES.

Projekts norisinās vairākās pilsētās: Jelgavā, Gulbenē, Talsos, Rīgā un Liepājā, ar dažādām aktivētām. Liepājā šī projekta ietvaros tiek rīkota fotoizstāde “Mana Liepāja” kā arī debates. Noslēgumā visu pilsētu jaunieši tiek aicināti doties uz lielo konferenci Rīgā, kurā risināmos jautājumus noteiks paši jaunieši.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.