Galerija GlobalArtRoom.com izsludina glezniecības konkursu

Publicēts:


Galerija GlobalArtRoom.com izsludina glezniecības konkursu vizuālās mākslas studentiem un jaunajiem māksliniekiem vecumā līdz 35 gadiem. Konkursā aicināti piedalīties ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas un Igaunijas jaunie mākslinieki.

Global Art Room. Ekrānšāviņš

Mākslinieki aicināti iesniegt vienu vai divas gleznas, kuru tehnika, tēma un koncepcija ir autoru ziņā, bet izmēra ierobežojums paredz, ka gleznas garākā mala nedrīkst pārsniegt vienu metru. Iesniegtās gleznas vērtēs profesionāla žūrija ar pārstāvjiem no visām trim Baltijas valstīm. Konkursa pirmajā kārtā, kurai darbu attēli jāiesniedz elektroniski, tiks izvēlēti 10 kandidāti no katras valsts, savukārt konkursa noslēgumā maijā galerijā notiks otrās kārtas finālistu darbu izstāde. Darbu iesniegšanas termiņš pirmajai kārtai ir š.g. 30. aprīlis.

Konkursa galvenā balva 1000 EUR

Konkursam būs trīs godalgotas vietas – pirmās vietas ieguvējs saņems balvu 1000 EUR apmērā, savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji – katrs 700 EUR. Trīs godalgotie darbi nokļūs galerijas kolekcijā.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa angļu valodā atrodami galerijas mājaslapā: http://globalartroom.com/index2.php?s=competitions. Nolikumu latviešu valodā pieprasīt, rakstot uz epastu: competition@globalartroom.com.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.