Ģimenes svētdienas kafejnīcā TAKA

Publicēts:


Kafejnīca TAKA aicina rudenīgās svētdienas pavadīt ģimenes, draugu, radu un paziņu lokā. Kafejnīcas radošā komanda apmeklētājus pārsteigs ar gardiem pašmāju labumiem – īpašas maltītes piedāvājot ne tikai lielākajiem, bet arī mazākajiem ģimenes gardēžiem.

Ģimenes svētdienas ar bērniem kafejnīcā TAKA

Dodoties TAKAS svētdienas gaitās, mazos apmeklētājus aicinām ielūkoties spēļu kastē, jo tur varēs atrast ne tikai kādu jaunu pusdienu biedru, bet arī krāsainus zīmuļus un baltas papīra lapas, kas degtin degs pārtapt rudenīgās krāsās. Kā arī ik otrā mēneša svētdienā ielūdzam bērnus uz kopīgu grāmatu lasīšanu, radošām darbnīcām, spēlēm un rotaļām.

Jau šo svētdien, 10. oktobrī plkst. 12:00 pie siltas tējas tases un gardiem pašmāju cepumiem, mazie gardēži varēs iepazīties ar mēness zagli Šlopster – Klopsteri, Ojāra Vācieša dzejoļa Mēness robs lasījumā.

Oktobra beigās, 24. oktobrī plkst. 12:00, mazos ķiparus aicinām uz radošo keramikas darbnīcu. Ar pasniedzēja palīdzību ķepināsim un veidosim dažādus pasaku tēlus. Uz radošo keramikas darbnīcu iepriekš jāpiesakās, rakstot uz e-pastu tikpataku@gmail.com.

Ieeja par ziedojumiem (Ls 1,50).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.