Grāmatu karuselis: pirmā bērnu grāmatnīca Latvijā

Publicēts:


Piektdien, 4. decembrī Rīgā, Kr.Barona ielā 32, durvis vērs pirmā specializētā grāmatnīca bērniem – “Grāmatu karuselis”. Grāmatnīca ar plašu grāmatu klāstu, grāmatu priekšlasījumiem, interaktīvām spēlēm, iespēju rotaļāties un iegādāties grāmatu varoņiem raksturīgas lietas, kā arī neliela kafejnīca veido “Grāmatu karuseli” kā pasauli bērniem, kas radošā veidā attīstīs mūsdienu bērnu interesi par grāmatu.

Grāmatu karuselis

“Lai attīstu bērnos iztēli un veicinātu intelektuālo attīstību, grāmatnīca darbosies trīs virzienos. Šī grāmatnīca būs vieta, kur bērniem būs iespējama interaktīva darbošanās ar grāmatu. Radošas nodarbības ar aktieriem, māksliniekiem, mūziķiem, valodniekiem, kas bērnus iepazīstinās ar grāmatām svešvalodās, kā arī visiem citiem, kas labprāt lasa priekšā un vēlas būt klāt, kad bērni rada,” ,” stāsta veikala saimniece Elīna Pūrlāce.

Bērnu grāmatu veikals KARUSELIS

“Veikaliņā varēs iegādāties arī apģērbus, rotaļlietas un grāmatu varoņiem piederošas lietas – kristāla kurpīti, Aladina lampu, feju putekļus vai citas, kas ļaus pilnīgāk iejusties stāstu varoņu lomās,” piebilst veikala saimniece Santa Bindemane.

Veikala saimnieces “Grāmatu karuseļa” apmeklētājus ietērps grāmatu varoņu tērpos un iepazīstinās ar savu radošo darbnīcu, kurā bērni radīs visu to, par ko tikko lasījuši. Uz vietas varēs iedzert kakao vai kafiju, un kopā ar vecākiem palasīt kādu pagājušā gadsimta bērnu grāmatu.

Grāmatnīcas atklāšanas pasākums notiks 4. decembrī, plkst.18.00.

Noskaņu tajā radīs īpašs Veltas Skurstenes pasaku lasījums un Kārļa Kazāka dziedātas šūpuļdziesmas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.