Grupa IĻĢI ielīgos rīdziniekus

Publicēts:


Šo svētdien, 7.jūnijā dzīvās mūzikas festivāla ietvaros rīdziniekus ielīgos Latvijas postfolkloras kustības aizsācēji un līderi grupa “Iļģi”. Ar Čili Picas Drauga karti un Essential kluba karti ieeja bez maksas.

“Iļģi”, kas dibināti Iļģuciemā tālajā 1981.gadā, kļuvusi par starptautiski visatzītāko Latvijas grupu, kas muzicē “world music” žanrā. Koncertprogrammā – Jāņu dziesmas no jaunā “Iļģu” albuma “Īsākās nakts dziesmas”, kas CD un digitālā formātā būs pieejams no jūnija vidus.

Iļģi

“Jaunais albums un koncertprogramma iecerēts kā seno līgotņu mūsdienīgs tulkojums, kas spētu uzrunāt, ieinteresēt un aizraut arī tos cilvēkus, kas līdz šim nav saskatījuši vasaras Saulgriežu patieso jēgu un burvību,” atklāj grupas “Iļģi” dibinātāja Ilga Reizniece.

Koncerta viesi – folkloras grupa “Laiksna” un Rīgas Danču klubs.

Ikviens un īpaši tie, kas svētdienas pavada galvaspilsētā, ir aicināti klātienē vērot grupas “Iļģi” koncertu – TV ierakstu klubā “Essential” plkst. 14:30 (ieeja no plkst. 14) un plkst. 20 (ieeja no plkst. 19). Uz dienas koncertu bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.