Grupa KEKSI Mākslas darbinieku namā

Publicēts:


13. novembrī, plkst. 19.00, Mākslas darbinieku namā notiks grupas KEKSI koncerts.

Keksi ir viena no populārākajām rokgrupām Latvijā, kas stingri ievēro rockabilly tradīcijas un ātri gūst panākumus Austrumu un Ziemeļeiropas mūzikas tirgū, izceļoties ar stilīgu repertuāra muzikālo un skatuvisko risinājumu.

grupa Keksi

Aleksandrs Sircovs (Muravejs) Keksus dibina pirms trīspadsmit gadiem un mūziķi vienlaicīgi iesaistās vairākos projektos, kas ļauj viņiem attīstities kā neatkarīgam kolektīvam. Otrajā gadā pēc grupas dibinšānas tā saņem uzaicinājumu viesoties Singapūrā, kur Keksi vieskoncertos pavada visu gadu. Muravejs piecu mūziķu grupu paplašinājis līdz astoņiem, izveidojot spilgtu pūšamo instrumentu sekciju ar diviem tenorsaksofoniem, trombonu un trompeti, ritma grupas sitamo instrumentu partitūru piedāvājot ne tikai bungām, bet arī gitārai un kontrabasam.

Grupai pievienojas talantīgais pianists un vokālists Romāns Vendiņš. Keksu repertuārā galvenokārt ir tradicionālais rokenrols, kas vienmēr izskan atraktīvā muzkālajā un skatuviskajā manierē. Mākslas darbinieku namā dzirdēsit rokenrolu grupas Keksi un solista Aļģirdas Šuminskas izpildījumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.