Grupas Otra Puse albums: Nakts vai rīts

Publicēts: | Atjaunots:


Otra puse. Nakts vai rīts.
Otra puse. Nakts vai rīts.

Atzīmējot jaunā albuma “Nakts vai rīts” iznākšanu, grupa “Otra Puse” svētdien, 19.aprīlī sniegs koncertu klubā “Essential“, aizsākot unplugged koncertu sēriju, un tā apmeklētājiem dāvinās albuma bezmaksas lejupielādi. Koncerta interneta tiešraidi būs iespējams vērot mājas lapā Platforma.lv.

Koncerta apmeklētāji jauno albumu “Nakts vai rīts” varēs lejupielādēt par brīvu mājas lapā www.platforma.lv, izmantojot ieejas biļetē norādīto unikālo kodu. Savukārt tiem, kas jauno albumu koncertā iegādāsies CD formātā, tiks dāvāta iespēja nofotografēties ar grupu un saņemt autogrāfu.

Svētdien, 19.aprīlī klubā “Essential” grupa “Otra Puse” sniegs dienas un vakara koncertus. Dienas koncerts, kas sāksies plkst. 14, plānots kā TV ieraksta ģenerālmēģinājums un uz to īpaši gaidīti būs vecāki ar savām atvasēm – būs pieejami piena kokteiļi un darbosies saldējuma mašīna. Vakara koncerts sāksies pl. 20 un uz to ieeja atvērta tiem, kas sasnieguši 18 gadu vecumu.

Biļetes uz koncertu no 10.aprīļa iegādājamas mājas lapā www.bezrindas.lv. Biļešu cenas: 1 Ls (dienas koncerts) un 2 Ls (vakara koncerts).

Koncerta tiešraide būs vērojama mājas lapā www.platforma.lv svētdien, 19.aprīlī plkst. 20. Sadarbībā ar “Pro1 Stage” komandu, koncerts tiks filmēts FullHD kvalitātē un vēlāk būs skatāms gan Latvijas Mūzikas kanālā, gan Platforma.lv.

Albums “Nakts vai rīts” ir grupas “Otra Puse” otrais albums pēc 1995.gadā pirmo reizi un 2006. gadā atkārtoti izdotā izlases albuma “Pēc lietus”. Jaunajā albumā iekļautas tādas klausītājiem jau pazīstamas un iemīļotas dziesmas kā “Ieskaties”, “Savādā” un “Rīga”, kā arī 6 pilnīgi jaunas kompozīcijas un bonus skaņdarbs – “Ziemas šūpuļdziesma”. Grupas jaunākais singls – albuma “Nakts vai rīts” titulkompozīcija – klajā nāca marta beigās un zibenīgi iekaroja 1.vietu Platforma Music lejupielāžu topā.

Lielāko daļu albuma dziesmu sarakstījis grupas vokālists Normunds Pauniņš un taustiņinstrumentālists Ivars Makstnieks, vārdu autors – Ivars Kurpnieks. Albuma tapšanā piedalījušies arī Roberts Gobziņš un Rolands Ūdris.

Svētdienas koncertu un interneta tiešraižu sērija iecerēta kā turpmāko nedēļu regulāra tradīcija. Nākamais pasākums klubā “Essential” notiks jau pēc nedēļas – 26.aprīlī, kad, atzīmējot “The Hobos” desmitgadi, Rolands Ūdris uzstāsies ar pārējiem jubilāriem, kā arī saviem projektiem “U.K.” un “Maš Maš”.

Otra puse. Nakts vai rīts.
Otra puse. Nakts vai rīts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.