Helēna Kozlova ar grupu Levīti un kori Mūza sniegs kopīgu koncertu Mazajā ģildē

Publicēts:


Sestdien, 27. novembrī plkst. 18.00. Mazajā ģildē (Amatu ielā 3/5) uz īpašu koncertu aicina zemās un samtainās balss īpašniece Helēna Kozlova ar grupu Levīti, solot klausītājiem atklāties jaunā un pilnīgi nedzirdētā izpildījumā, jo priekšnesumam īpašu auru un muzikālu pilnību palīdzēs sasniegt jauniešu koris Mūza diriģenta Gunta Cimiņa vadībā.

Plakāts Helēna Kozlova, grupa Levīti un koris Mūza Mazajā ģildē 27.11.2010

Grupa Levīti izpilda solistes Helēnas Kozlovas autormūziku kopš 2002. gada. Vieglās etno, jazz un meditative noskaņās gan latviešu, gan “putnu” valodās tiek atklāta Helēnas pašas sacerēto gaišo, garīgi poētisko tekstu burvība. Grupas sastāvs un aranžijas laika gaitā ir mainījušās, un šobrīd skanējums līdz ar pavadošo instrumentu loka paplašināšanos (bass, ģitāra, flauta, čells, alts un perkusijas) ir kļuvis gluži vai mini-simfonisks. Raksturojot mūziku var teikt, ka Levīti ir tāda grupa, kas, attaisnojot savu nosaukumu, patiesi spēj klausītāju “pacelt virs zemes”.

Koris Mūza ir vienmēr jaunām idejām atvērts un aktīvi koncertējošs koris, kas septembrī prezentēja savu jauno ierakstu disku Immortal, aktīvi koncertē Latvijā, kā arī ceļo ārpus valsts robežām un bieži sadarbojas ar dažādu žanra māksliniekiem, piem., Raimondu Tigulu, Arti Gāgu un Valdi Indrišonoku.

Biļetes var iegādāties koncerta dienā Mazajā Ģildē, vai arī iepriekš www.bezrindas.lv

Biļešu cenas 3 – 5 Ls.

Vairāk informācijas var dabūt arī Levītu mājas lapās

http://www.draugiem.lv/leviti,

http://www.draugiem.lv/levitiunmuza

http://www.myspace.com/helenaandleviti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.